Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Vox Populi

Kraupi nelaimė Radviliškyje – netinkamo automobilių stabdymo pasekmė? (355)

Žuvo jaunutė policininkė – kraupus įvykis. Labai didelė užuojauta šeimai ir artimiesiems. Sunkvežimio „Daf“ vairuotojas buvo girtas ir jo veiksmus įvertins teismas. Atrodytų viskas aišku – tiesiog dar viena nelaimė dėl girto vairuotojo kaltės. Tačiau įkėlus videoklipą iškilo daug klausimų dėl policijos veiklos metodų darbo kultūros ir darbo saugos reikalavimų atžvilgiu.

Po jaunos pareigūnės žūties: ratuoti žudikai turi būti stabdomi ir kulkomis (561)

Šiandien ryte pasitiko naujiena, jog naktį Radviliškyje po GIRTO vairuotojo vairuojamo vilkiko ratais žuvo kelyje budėjusi jauna policijos pareigūnė – šiemet Policijos mokyklą baigusi ir vos prieš mėnesį priesaiką davusi Radviliškio rajono policijos komisariato policininkė 20 metų Ligita Baniulytė.

Atviras kalinio laiškas: kiek galima mus kankinti? (516)

Noriu informuoti, kas vyksta už aukštų, neįveikiamų kalėjimo tvorų. Kaip žinote iš kitų šaltinių, dauguma nuteistųjų ir suimtųjų paskelbė bado akciją.

Apie karus, pajėgumus ir gėrį (1)

Jau iš pavadinimo aišku, kad kalba eis ne apie kokį nors konkretų kažkur Žemėje vykstantį karą. Pretendentų tokiems būtų apstu, nors gyvename ir santykinai ramiu laikotarpiu.

Pardavėjos įžūlumas pribloškė: paėmė pinigus ir liepė mokėti iš naujo (51)

Man pačiai rugsėjo 1-oji buvo ypatinga diena. Tokią dieną mokinu prisiminti ir dar mažą, vos 4 metų sūnų. Visą savaitę kalbėjome, kad štai po mėnesio laiko atostogų, grįšime į darželį pas savo auklėtojas, pas savo draugus. Iš vakaro jis pasiėmė pinigėlių, sakė pirks auklėtojoms gėlių, tačiau jei trūks paprašė, jog pridėčiau.