Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Vox Populi

Suprantu senbernius: o kam tuoktis? (324)

Išvydęs temą apie senbernius nuoširdžiai nustebau. Paskui prajukau: jau nežinia, kiek metų negirdėjau termino „senbernis“! Pralinksmėjęs nutariau pasidalinti savo mintimis šiuo klausimu.

Vilniaus eglutės įžiebimo šventę norėjusi pamatyti šeima – pasipiktinusi (236)

Kaune eglutės įžiebimas bus 19.30 val., Klaipėdoje – 17 val., Panevėžyje – 18 val., Šiauliuose – 16 val., Palangoje – 19 val., Alytuje – 18 val. O Vilniaus Kalėdų eglutės įžiebimas vyks 20.30-22.30 val. Gal Jūs juokaujate?

Pirkėja nepatingėjo sudaryti sąrašo: ką pastebėjo Lietuvoje pabrangus per metus (573)

Jau tuojau bus metai, kai rankose laikome eurus ir jaučiamės dar tikresniais europiečiais. Pykstame, kad daugumos algos iš keturženklių tapo triženklės, bet džiaugiamės, kad parduotuvėse yra kainų, prasidedančių nuliu su kableliu (pvz., 0,2 euro). Epizodiškai pasirodo vienas kitas straipsnis apie tai, kad daug kas nuo naujų metų brango, o kaltininkas, žmonių nuomone, yra euras, tačiau kai kurie ekonomistai ramina faktais, kad atpigo kuras, morkos, pieno produktai ir dar kažkas.

Unikali sovietinio kario skulptūros istorija Alytaus rajone: ginamasi, kad pavaizduotas prancūzas (36)

Alytaus rajone kunkuliuoja aistros dėl vieno iš įspūdingiausių sovietinių paminklų Lietuvoje, šalia Miroslavo dar sovietmečiu pastatytos sovietų kario skulptūros – beveik trijų metrų aukščio akmeninės galvos su šalmu. Istorija būtų panaši į Žaliojo tilto atvejį, jeigu įvykiai nebūtų pasisukę netikėtu kampu. Tris dešimtmečius stovėjusios skulptūros paskirtis buvo aiški nuo pat jos pastatymo Miroslavo kolūkio rūpesčiu devintojo dešimtmečio viduryje – tai atminimo paminklas sovietų armijos pulkui, kurį netoliese sunaikino hitlerininkų pajėgos.

Musulmono mylimoji rėžė lietuviams apie jų problemas (595)

Galvojau šia tema išvis nerašyti, nes, na, būkim biedni bet teisingi – kam barstyti perlus kiaulėms? Tačiau paskui vis tiek nutariau paantrinti savo pirmtakams.