Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Vox Populi

4 žmonių psichotipai, lemiantis jūsų profesiją (13)

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 09:00
Metalurgijos darbininkai
AP/Scanpix
Jaustis laimingu yra kiekvieno žmogaus gyvenimo tikslas. Laimės suvokimas individualiu atveju skiriasi taip pat, kaip skiriasi tai, kokia kaina ir kokiais keliais to siekiama. Vieniems pakanka tiesiog plaukti pasroviui ir, regis, visada lydi sėkmė, o kiti visą gyvenimą energingai iriasi prieš srovę, kasdien kovoja už vietą po saule. Kurie teisūs?

3 priežastys, kodėl M. Kalniečio trauma nesužlugdė rinktinės (23)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 14:29
Tai kaip laikaisi, Lietuva, kai jau pripratai prie minties, kad kapitonas nežais rinktinėje? Kaip jautiesi, kai išgirdai gydytojų kalbas apie operaciją, ilgą reabilitaciją? Nebeliko jokių „galbūt pasveiks, galbūt ne taip blogai.“

Kaip tapti laimingu? (11)

2014 rugpjūčio mėn. 31 d. 09:00
Labas kaimyne, ar jau nusišypsojai šiandien? Dabar laimė taip plačiai eskaluojama, ir visi esame taip įstrigę tos laimės paieškose, kad žodis „laimingas“ kitiems tarsi jau gerklėje stringa. Paklauskime savęs, ar laimės paieškos nesekina mūsų ir ar tik ne noras ją rasti daro mus nelaimingais?

Bėda, atimanti viltį jaunai porai rasti būstą (162)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 18:05
Artėjant rudeniui, prasideda kova dėl būsto. Kalbėsiu apie buto nuomos paiešką sostinėje. Dėl visiems akivaizdžių problemų kaip kainų kilimas ir benamiai studentai yra dar viena didelė bėda - kaip rasti būstą, kai turi gyvūnų?

Ką tenka iškęsti padavėjai (83)

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 08:30
„Keturiolika valandų per dieną, minimalus užmokestis, o pareigų – daugiau, nei gležna aštuoniolikmetė pakeltų“, – taip darbą bare prisimena DELFI skaitytoja. Po to, ką patyrė, ji sako daugiau su šia sfera susidurti nenorinti.