Registruoti (0) Anonimiški (24)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
Įvertink šį straipsnį

Vox Populi

Vyriškumo trūkumu skundžiasi tik „tuštutės“ (54)

2015 kovo mėn. 4 d. 09:51
Privaloma karo tarnyba sulaukė nemažai atsiliepimų. Gerai, kad žmonės kalba, bet panašu, kad gyvename baltai juodame pasaulyje. Kitokių spalvų nėra ir taškas. Šiuo atveju yra dvi nuomonės: vyriška ir moteriška.

Tik neištikima žmona gali būti laiminga (216)

2015 kovo mėn. 3 d. 13:42
Pasisakysiu, kad esu vyras ir patyriau buvusios žmonos neištikimybę. Šiandien jau ne pirmus metus gyvenu su kita moterimi, kuri padovanojo man dukrytę... Jei nebūtų praeities, gyvenimo „nusiresetinimo“, gal nesugebėčiau dabar taip stipriai vertinti to, ką buvau praradęs ir ką dar kartą gyvenimas man suteikė.

Užsieniečiais besižavinčioms merginoms pasakė, ką apie jas galvoja (317)

2015 kovo mėn. 4 d. 11:31
Rašau, nes nebegaliu kalbėti tik su draugais, noriu atvesti į protą paneles, ir gal bent jau šituo straipsniu kažkiek paskatinti kalbėjimą šia tema. Na, išsakykime nuomonę į akis, paprotinkime paneles, na, užteks jau teršti Baltijos šalių vardą. Kitos šalys tiek to... Bet neterškime Lietuvos vardo ir skatinkime užsieniečius čia atvykti ne dėl sekso...

Apie šauktinių sugrąžinimą: kai kuriems reikia pas psichologą, o ne į kariuomenę (219)

2015 kovo mėn. 3 d. 10:14
LR Prezidentė įvardino vieną iš priežasčių, kodėl norima kviesti šauktinius į tarnybą – taip tiesiog pigiau. Šauktiniai kainuoja apie 9 tūkst. eurų per metus, kai profesionalai – apie 18 tūkst. eurų per metus. Svarbiausia sutaupyti pinigų biudžete ir įgyvendinti užsibrėžtus planus. Tačiau pamirštamas kiekvieno žmogaus individualus gyvenimo planas.

Moterį papiktino dailiosios lyties atstovių požiūris į šauktinių grąžinimą (87)

2015 kovo mėn. 2 d. 10:42
Jeigu pastaruoju metu bent šiek tiek sekėte viešąją erdvę (kalbu ne apie spaudą, o apie socialinius tinklus), jau nestebina daugybė informacijos apie šauktinius, gausybė nuomonių ir tų nuomonių komentarų. Turiu pripažinti, kad esu iš tų, neprisidedančių nei prie feministinių, nei prie antifeministinių judėjimų.