Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Vox Populi

Emigrantas supeikė lietuvaites: sėdatės į automobilį nė nemirktelėjusios (50)

Į DELFI kreipėsi emigrantas, panoręs išsakyti nuomonę apie lietuvaitės. „Negi jūs, visos lietuvaitės, pigios, o gal, teisingiau, brangios?“, – retoriškai klausė šiukšliavežiu prisistatęs vyras, pasipiktinęs jo sutiktų moterų geismu turtams. Dalijamės jo nuomone ir kviečiame išsakyti savąją.

Apsilankymas studijų mugėje dvyliktokei apkarto (40)

Kaip tikra Lietuvos abiturientė, puoselėjanti abitūros keliančias panikos tradicijas, priėmiau, šią akimirką galėčiau pavadinti kaip labai drąsų ir riterišką sprendimą – apsilankyti „Litexpo“ studijų mugėje.

Trys pavyzdžiai, kaip valstybė ir darbdaviai tyčiojasi iš mūsų (384)

Nežinau, kaip jūs, bet aš savo gimtoje šalyje nesijaučiu saugus ir anaiptol ne dėl pabėgėlių ar emigrantų. Labai suprantu tuos jaunus žmones, kurie palieka Lietuvą ir dažniausia ne dėl mažų atlyginimų.

Pasipiktinusi šauktinio mylimoji: neatleisiu, kad iš mūsų atimsite vasarą kartu (141)

Mano mylimajam gavus šaukimą, mano krūtinėj tiesiog užvirė pagieža valstybei. Mes pakankamai daug paaukojom, kad atsidurtumėm tokiose pozicijose, kuriose dabar esame, laukėme apdovanojimo – pirmų tikrų atostogų vasarą kartu (mylimasis nuo vaikystės visą laiką dirbo, tik neseniai įsidarbino gerai apmokamame darbe).

Mano akimis: ką blogai daro sulieknėti nusprendusi moteris (17)

Stebuklinga dieta, kaip numesti 7 kg per 7 dienas! Koks nevykęs straipsnis, pasakysite, perskaitę jį nuo pradžios iki pabaigos.