Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Vox Populi

Po giminaičių pasakojimų apie darbo paieškas pašiurpo: ne veltui žmonės emigruoja (235)

Nors ši tema visiems, manau, įgrisusi, bet nutariau ja parašyti. Tiesiog pyktis ima. Dabar darbdaviai tik ir skundžiasi: darbų yra, tik nėra kam dirbti, trūksta specialistų. O dabar pasigirdo, dar viena naujiena – algos kils. Kažkaip per gražiai skamba.

Prieš du mėnesius įvykusio siaubo negali pamiršti iki šiol: į ligoninę išvežtas tėtis nebegrįžo (87)

Ar kada nors įsivaizdavote, kad gydant gripą ar plaučių uždegimą, galima mirti? O aš ne... Visada maniau, kad nuo gripo komplikacijų miršta tik tie, kurie nesigydo ar per vėlai kreipiasi į gydytojus. Deja... Mano tėtis buvo sveikas žmogus, nesirgo jokiomis ligomis. Ir amžius, atrodo, neturėtų būti lemiamas faktorius, jam net 60-ties nebuvo.

Jaunos moters sprendimas ją persekioja iki šiol: norėjau, kad nepaliktų draugas (60)

Šia tema kalbėti uždrausta. Apie TAI kalbėti gėda. Kalbant apie TAI dingsta šventas mergaitės grožis, nublunka tatuiruoti antakiai, prasmės nebetenka ryškus pilvo presas, silikono pripildytos krūtinės, putlios lūpos, nauji aukštakulniai raudonu padu. Jei apie TAI prabiltų lėlė, visi stengtųsi kuo greičiau pamiršti, kad nežlugtų galvose susikurtas jos tobulumas ir nežmoniškas patrauklumas.

Ko Lietuva galėtų pasimokyti iš Baskų krašto: viešasis transportas (III dalis) (7)

Kolumbijos sostinės Bogotos buvęs meras Antanas Mockus yra išrėžęs sparnuotą frazę: „Pažangi valstybė yra ta, kurioje ne vargšai važiuoja automobiliais, o kurioje turtuoliai naudojasi viešuoju transportu”.

Nepykit ant kalafiorų: dėl daug ko kalti ir patys žmonės (331)

„Ar visi verslininkai sąžiningi? Ne. Vieni kainas iš tiesų pakėlė keičiantis valiutai ir taip didino savo pelną. Kiti, net ir galėdami, nesiūlo didesnių atlyginimų, naudodamiesi tuo, kad aplink nėra daug darbo galimybių (aktualu mažesniems miestams). Tačiau dėl daug ko kalti patys žmonės“, – įraše feisbuke apie kainas Lietuvoje dalijosi tinklaraštininkas Rokas Rožickas.