Registruoti (0) Anonimiški (24)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Vox Populi

Paskutinė „eks“ žinutė: liepė nupirkti kebabą (25)

Kokios paskutinės žinutės galima tikėtis iš buvusiojo – meilės prisipažinimo ar pasiūlymo eiti po velnių? Vienai DELFI skaitytojai taip „pasisekė“, kad ji sulaukė dar įdomesnės žinios – paskutinė jos iš „eks“ gauta žinutė buvo paliepimas nupirkti kebabą.

Moters žentas nesidalina mirusios dukros turtu (155)

Ne paslaptis, kad tėvų ir jų vaikų sutuoktinių santykiai dažnai klostosi gana šaltai – vis dėlto kartais jie neapsiriboja apkalbomis už nugaros, o gali tapti daug skaudesne patirtimi. Į DELFI kreipėsi moteris, panorusi pasidalinti liūdna savo istorija – netekusi dukters, ji nebegali susitarti su savo žentu dėl turto.

Norite džentelmenų? Jų dar yra, tik kitokių (65)

Jau tapo įprasta, kad vis pasigirsta nuomonių, kad šiandien džentelmenų nebeturime, nes šiuolaikinėje visuomenėje jų net nereikia. Juk išgirdus vartojant šią savoką, prieš akis neretai iškyla pasitempęs, fraku vilkintis vyriškis, galantiškai asistuojantis damai. Tad, ar iš ties neturime šiuolaikinių džentelmenų, ar jie tapo tokia pat nykstančia rūšimi kaip ir į Raudonąją knygą įrašyti Baltieji tigrai?

Norvegijoje gyvenanti lietuvė norvegams nepagailėjo pastabų (65)

Norvegijoje gyvenanti lietuvė prisipažįsta – svečioje šalyje ji jaučiasi nekaip. Perskaičiusi DELFI skaitytojo mintis apie šią šalį, ji nusprendė pasidalinti savo požiūriu – moteris norvegų neidealizuoja ir pastebi nemažai neigiamų jų bruožų. DELFI Pilietis dalinasi jos nuomone ir prašo atsiliepti ir patirtimi pasidalinti skaitytojus, išvykusius į Norvegiją.

Į Angliją emigravęs lietuvis įspėjo tautiečius: atsargiai taisykite kompiuterius (34)

Anglijoje gyvenantis ir kompiuterių remontu užsiimantis Edgaras dalinasi patirtimi dėl taisyklose tyčia padarytų papildomų gedimų.