Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Vox Populi

Po ketverių metų rado meilę Turkijos viešbutyje (20)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 16:03
Po ketverių metų rado meilę Turkijos viešbutyje
Skaitytojo nuotr.
Tai istorija ne apie mokyklos suole įsiplieskusią meilę, tai istorija, kuri atgaivino mano sustabarėjusius jausmus ir pamirštas emocijas po skaudžios mokyklinės meilės netekties.

Dviejų vaikų motina pasipiktinusi: gal nėščiosioms ir balsuoti uždrausite? (31)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 10:43
Matyt, tai priklauso nuo sezono, o gal nuo mėnulio fazių, bet valdžios institucijos atstovai ir vėl atsigręžia į moteris, vaikus ir šeimas. Šiaip būtų sveikintinas reikalas, bet kad ir vėl atsisuka kažkaip keistoku, net sakyčiau kreivu būdu.

Mano patirtis: du maži nesiožiuojantys vaikai ir studijos - suderinama (22)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 10:57
Šeima
Savo tinklaraštyje ne kartą esu rašiusi įvairius pamintijimus apie vaikų auginimo ypatumus, vienokius ar kitokius aspektus, o šįsyk pamėginsiu atsakyti, sunku ar ne auginti du vaikučius.

Keturi dalykai, išgelbėsiantys burbeklį lietuvį (10)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 09:44
Esu labai susirūpinusi. Ne dėl to, kokį lietuvių atvaizdą piešia užsienio šalys (tebūnie, kitiems mes vagys, apgavikai ir vergai), bet dėl to, kaip mes pristatom save vieni kitiems ir kaip elgiamės vieni su kitais.

Patirtys: kaip mane gydytojai ir vaistininkai apgaudinėja parengta pagal DELFI skaitytojų komentarus (22)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 13:54
Kur dėti senus vaistus?
T. Janonio nuotr.
Pasirodžius vaistininko pastebėjimams apie gydytojų ir vaistų kompanijų atstovų ryšius „Vaistininko užrašai: nušvietė tamsiąsias medikų darbo puses“, skaitytojai neliko abejingi. Autorius atskleidė apie egzistuojančius vaistų kompanijų ir gydytojų susitarimus.