Pykčiai santuokoje baigėsi po 5-erių metų: tik tada supratau pagrindines taisykles

 (35)
Aktorių Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybos dar kartą parodė, kad ilga draugystė ir santuoka nėra laimingos ateities garantas – niekad nežinai, kas gali nutikti. Pasiseka tiems, kuriems pavyksta rasti raktą į laimingus ilgalaikius santykius – būtent apie tai papasakojo ir DELFI diskusijų skiltyje po tekstu „Tobulos poros skyrybos: pasirodo, priežasčių toli ieškoti nereikėjo“ pasisakęs skaitytojas, slapyvardžiu „Suvalkietis“, kurio meilė antrajai pusei nesibaigia jau 27-erius metus. Publikuojame jo išsakytas mintis ir kviečiame pasidalyti savosiomis – koks yra jūsų santykių receptas ir kaip jūs įveikėte iškilusius sunkumus?
© Shutterstock nuotr.

Visi skirtingai supranta šeimos modelį, aš laikausi seno, konservatyvaus modelio ir jau 27-ius metus veikiančio idealiai.

Buvo sunkūs laikas – 5 metai – kol supratau pagrindines taisykles, kur žmonos valdos ir kur – mano. Nuo tada atsirado ideali harmonija: mylime vienas kitą nemažėjančia aistra, kartais pasiginčijam, kai norim vienas kitam daugiau pareigų užkrauti, bet tai – tik į naudą, nes visada po bet kokio pasikalbėjimo (iš esmės) tik dar labiau mylimės.

Šeimai labai neigiamą įtaką daro darbas be ribų – tuomet pritrūksta dėmesio vienas kitam ir pradeda kilti įtampa. Laiku tą pastebėjau ir mečiau gerai apmokamą darbą tam, kad daugiau galėčiau būti su šeima.

Gyvenimas šeimoje – tai nuolatinis tobulėjimas, atsidavimas, kartais pasiaukojimas, bet patikėkit, verta. Gauni daug daugiau, nei tenka atiduoti, ir niekas negali atstoti to jausmo, kai žinai, kad visada laukia tavęs grįžtančio į namus, kur pabėgi nuo darbo problemų, randi ramybę, švelnų mylintį žvilgsnį, prisilietimą ir kvapą, nuo kurio svaigsta galva kaip ir prieš 27 metus.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Papasakokite, koks jūsų laimingų santykių receptas, kaip ištveriate sunkumus? O gal galite atskleisti, kas ilgai trunkančiuose santykiuose lemia skyrybas?

Galbūt galite pasidalinti artimųjų ar savo patirtimi – kokie ženklai rodo, kad net nugyvenus ne vienerius metus kartu, atskirai gyventi bus maloniau? Galbūt esate iš tų, kurie po ilgos santuokos kartu drįso skirtis? Pasidalykite savo istorija ir sugriaukite nusistovėjusį mitą, kad dviems žmonėms ilgai būnant kartu tiesiog pasidaro nuobodu. O gal manote, kad tai – tiesa?

Jūsų minčių laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Santykiai“. Anonimiškumą garantuojame! Vienos istorijos autoriui padovanosime knygą.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (61)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (97)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (162)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.