Pasidalijo įspūdžiais iš Lenkijos parduotuvių: tas pats „š...“, tik daug pigiau

 (76)
Perskaičiau DELFI skaitytojos Karolinos straipsnį „Įvardijo, kokias kainas matė Lenkijoje: vargu, ar dar ten važiuosime“ ir radau įdomių dalykų.
© Romas Sadauskas-Kvietkevičius

Pavyzdžiui, įdomi ši citata: „Lietuviai šluoja lentynas, neskaitydami etikečių, perka pigiausius ir nekokybiškus produktus. Perka neaiškios sudėties jogurtus, pagamintus iš pieno miltelių, sintetinių priedų, su gausybe dažiklių ir cukraus. Pigiausius perdirbtus mėsos gaminius su gausybe E, sintetinių priedų, prasčiausios kokybės saldumynus.“

Iškyla klausimas: o Lietuvoje kitaip? Mano motina dirbo daugiau nei 30 metų, o gauna 200 eurų pensiją. Galvojate, ji čia perka kokybiškesnius produktus? Taip pat žiūri, kas pigiau, nekreipdama dėmesio į visus E, nes reikia išgyventi! Ten bent jau tas pats „š...“, tik daug pigesnis. Palyginimui: toks pats dviratis, kurį norėjau pirkt Lietuvoje, Lenkijoje kainuoja apie 100 eurų pigiau.

Dar viena citata iš straipsnio: „Pastebėjome, kad Lenkijoje pasirinkimas labai siauras ir ribotas. Kokybiškų, natūralių produktų pasirinkimo nėra. Sekant akcijas, Lietuvoje galima apsipirkti tokiomis pačiomis kainomis ar net pigiau.“

Lietuvoje tokiomis pačiomis kainomis ne visi gali įpirkti tuos pačius natūralius produktus. Pajamos tokios, kad pasirinkimas tikrai ne platesnis.

Toliau: „Pastebėjome, kad Lenkijoje pasirinkimas labai siauras ir ribotas. Kokybiškų, natūralių produktų pasirinkimo nėra.“

Pas mus, gaunant nedideles pajamas, labai didelis pasirinkimas? Galim prisipirkti kokybiškų prekių, gal net dvi dienas pasisektų išgyventi, kai tokios kainos ir tokios pajamos. Nekalbu apie įmonių vadovus, Seimo narius ir t.t., kurie, nors ir sunkiai gyvendami (Seimo nariam reikia kelti algas), bet gali nusipirkt kokybiškas prekes – vargšai. Jie turbūt net parduotuvėje nebuvę, nesupranta, ko tie lietuviai nekokybiškų prekių važiuoja? Kvailiai. Bet nors pigu.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Esate vykę apsipirkti į Lenkiją? Pasidalykite savo patirtimi! Ar pastebėjote kainų skirtumus, ką pirkote, ar pavyko sutaupyti? O gal atvirkščiai – išleidote daugiau, nei tikėjotės? Jūsų minčių lauksime el.p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Lenkija“. Kviečiame jus siųsti pirkimo kvitus, kuriuose būtų matyti produktų kainos parduotuvėse!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.

Atostogavo Maltoje: jeigu jums tinka J. Basanavičiaus g. Palangoje, tada gal ir čia patiks (219)

Mes su žmona nemažai keliaujame ir bent du kartus per metus renkamės poilsines keliones į šiltus kraštus. Šį pavasarį nusprendėme aplankyti Maltą. Keliones paprastai planuojamės patys: ieškome viešbučių, bilietų, automobilių nuomų, renkamės viešbučius skirtinguose miestuose, kad per minimalų dešimties dienų laikotarpį galėtume aplankyti kuo daugiau vietų.