Meilės ieškojusi moteris užkibo ant alfonso kabliuko

 (183)
„Supratau, kad internete tikrai galima rasti tik melagį alfonsą, arba alkoholiką“, - skaudžia patirtimi dalijasi virtualiai antrosios pusės mėginusi ieškoti DELFI skaitytoja Elena. Moteriai teko ketverius metus išlaikyti jai meluojantį ir geriantį vyra, kol ji rado jėgų alfonsą išprašyti iš namų.
© Shutterstock nuotr.

Perskaičiusi gražią istoriją, nusprendžiau ir aš pasidalinti savo patirtimi apie internetines pažintis. Našle likau gana jauna, man buvo 37 m. Vaikai mano buvo paaugliai, todėl sunku buvo vienai.

Paklausiusi draugės patarimo nusprendžiau užsiregistruoti pažinčių portale. Kadangi esu simpatiška ir išvaizdi moteris, man dėmesio netrūko. Ir vieną dieną randu parašytą laiškelį. Laiškas po laiško, užsimezgė pažintis. Atrodė, kad mes pažįstami daugybę metų.

Buvo ir bendri interesai, ir kalbos netrūko. Susitikom vieną kartą, antrą kartą, viskas atrodė gražu. Tikrai pagalvojau, kad radau tą žmogų, su kuriuo vėl norėčiau dalintis savo gyvenimu. Po pusmečio susitikinėjimų, nusprendėme gyvent kartu pas mane, nes jis gyveno pas motiną, nieko savo neturėjo.

Metus gyvenau laiminga, kaip dabar supratau, tai buvo laikinas gero gyvenimo įsivaizdavimas. Laikui bėgant pradėjau matyt jo ydas. Jis man meluodavo, išgėrinėdavo vienas, kol aš darbe būdavau. Jis važinėdavo dirbti į užsienį, grįždavo po 2-3 mėn. Ir kiekvienas jo grįžimas prasidėdavo nuo jo verkšlenimo, kad jam nemoka pinigų už darbą.

Vieną kartą tuo patikėjau. Bet toliau jau buvo nebeįmanoma to klausytis. Jis man išgyvenimui pinigų neduodavo, viena mokėjau už viską, mokesčiai, maistas, kuras ir t.t. O jis tuo tarpu taupė, sakydamas, kad jam nemoka. Nežinau kaip, bet jis sugebėjo iš mano pinigų gyventi ketverius metus.

Daug kartų bandžiau jį išprašyti iš savo namų ir vis nesėkmingai. Galų gale atėjo tokia diena, kai aš nebeapsikenčiau ir griežtai pasakiau, kad kai grįšiu iš darbo, jo neberasčiau. Ir kai jis paliko mano namus ir mane ramybėj, supratau, kad internete tikrai galima rasti tik melagį alfonsą, arba alkoholiką.

Gal ir yra gerų vyrų, nesakau, bet man pasitaikė toks. Todėl patarčiau straipsnio autorei būti atsargiai ir paklausyti, ką sako aplinkiniai, draugai, pažįstami. Man sakė, bet aš jais netikėjau... O pasirodo, be reikalo, jie buvo teisūs. Dabar bandau vėl pradėt gyventi iš naujo, bet jau ne internete, nebetikiu, kad ten galima rast normalų žmogų.

Džiaugiuosi kad galbūt pasisekė autorei sutikt gerą vyrą. Bet dar tik metai po pažinties praėjo, ką gali žinot kaip toliau viskas susiklostys. Todėl norėčiau palinkėti sėkmės jai. Aš nebetikiu internetinėmis pažintimis rimties santykiams. Nebent dar turi praeiti laiko, kad pamirščiau visus negerumus, kuriuos patyriau sutikusi tą žmogų...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Pasidalinkite savo patirtimi – ar iš tiesų internete galima rasti meilę? Galbūt atvirkščiai - esate skaudžiai pasimokę taip ieškodami antrosios pusės?

Savo patirtimi galite pasidalinti žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (31)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (96)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.