Kenčiu dvejus metus: kaimynas neduoda ramybės

 (133)
Aš žinau, kas yra liga. Tačiau tai, kas yra mano kaimynui, yra kažkas... Kito. Atsikrausčiau į dabartinį butą prieš dvejus metus, ir visą šį laiką kenčiu jo terorą. Tiksliau, visi namo gyventojai, ne tik aš.
© DELFI / Karolina Pansevič

Kiek žinau, iš pradžių tas vyras gyveno su kažkuo, bet paskui liko vienas, ir tada viskas prasidėjo...

Triukšmavimas. Televizoriaus, radijo paleidimas visu garsu. Kažkokie riksmai. Vieną kartą galvojau, kad jis kankina kažkokį gyvūną, kol kita kaimynė paaiškino, kad jis pats ir leidžia tokius garsus, ne pirmas kartas jau...

Esu matęs jį kieme pasilenkusį, kalbantį su kažkuo, o tada, dažniausiai, atrodydavo, kad tą kažką parsiveda namo ir... Skriaudžia? Kažkokia liga? Aš pats vos neišprotėjau, bandydamas suvokti, kas darosi, kai už sienos prasideda žviegimas...

Iš pradžių galvojau, kad čia kažkas laikino, bet paskui supratau, kad ne...

Bandžiau eiti pas jį – palyginti dar jaunas vyras, normalios išvaizdos (nors nežinau iš ko gyvenantis, nes ilgiau išeinant iš namų nemačiau). Kai paskambinau į duris, viskas nutilo, jis atidarė duris. Atrodė visiškai ramus. Pasiūlė užeiti pažiūrėti – tikrai joks vakarėlis nevyksta, viskas išjungta, ramu. Nieko bloga nenujausdamas ir išėjau.

Tai ėmė kartotis nuolat... Mano ar kito kaimyno skambutis į duris – ir viskas išjungiama, nurimstama, ateina tas vyras ir atidaro duris. Ramut ramutėlis. „Nieko blogo nedarau, viskas ramu, tylu, galit užeit pažiūrėt“. Ir taip bent kartą per savaitę, o kartais ir po tris, keturis... Būna, kad savaitę tylu. Bet paskui vėl iš naujo...

Svarbiausia, kad po kiekvieno kito kaimyno apsilankymo triukšmadarys nutyla, tarsi to ir norėtų - kad kažkas užeitų pas jį... Betgi yra įstaigos tam... Galų gale, galima internete pasikalbėti... Nebūtina rėkti, daužyti...

Aš pats nenoriu išsikraustyti. Labai graži vieta, širdžiai mielas rajonas... Tai ir kenčiu dvejus metus... Be to, vadinkit mane kvailiu, bet kažkaip... Gaila ir to kaimyno... Nežinau... Taip ir gyvenam, nei šiaip, nei taip...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Prašome Jūsų – pasidalinkite savo patirtimi, ar sutariate su kaimynais? Galbūt galite paneigti stereotipus apie piktus daugiabučių gyventojus ir papasakoti, kaip su kaimynais tapote geriausiais draugais? O gal atvirkščiai – savo kailiu patyrėte jų nemalonę? Jūsų istorijų laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Kaimynai“ arba žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (31)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (96)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.