Ilgesnių mokslo metų pageidaujanti mokinė: dabar keliuosi 5 val. ryto

 (79)
Rašau dėl mokinių mokslo metų prailginimo. Tik pasirodžius žiniai, kad svarstoma prailginti mokslo metus, net neįsigilinę į pranešimo tikrąją esmę, būtent tie, kurie tikrai nėra pavyzdingi mokiniai, pradėjo skųstis ne tik mokykloje, bet ir viešojoje erdvėje.
© DELFI / Mindaugas Ažušilis

Sprendimą jie traktuoja ne kaip mokslo metų prailginimą dėl krūvio palengvinimo, dėl kokybiškesnės medžiagos, bet kaip atostogų sutrumpinimą. Na, žinoma, tiems, kurie nesistengia mokytis, šis sprendimas yra katastrofa, mat jiems lieka mažiau laiko pramogoms.

Asmeniškai aš esu gana užimtas žmogus: mokausi menų gimnazijos 10-oje klasėje, kurioje turiu po 7-9 pamokas per dieną, jos baigiasi 17.05 val., po pamokų iš karto skubu į šokių mokyklą, grįžusi po jos tiesiog krentu į lovą, ir užsistatau žadintuvą 5 val., kad švaria galva padaryčiau namų darbus ne tik tokiems dalykams kaip fizika, lietuvių kalba, matematika ir pan., bet ir iš muzikos pamokoms. Krūvis tikrai nėra mažas, laiko sau lieka tik savaitgaliais, ir tai minimaliai, nes savaitgaliais dalyvauju projektuose ir darau „didesnius“ darbus mokyklai.

Todėl mano manymu, prailginus mokslo metus, ir mokymosi medžiagą „suskaldžius mažesniais kąsniais“ būtų lengviau, ir laiko tiesiog ramiai pažiūrėti televizorių ar susitikti su draugais liktų daugiau.Tikiuosi, kad mokiniai, kurie yra prieš šį perversmą, supras, kad visa tai yra daroma tik dėl jų pačių.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Klausiame Jūsų – ar norėtumėte, kad vasaros atostogos būtų sutrumpintos? Ar sutinkate, kad tėvams iš tiesų sunkiau auginti vaikus, kai jie atostogauja tris mėnesiu? Mokiniai, kaip į mintį sutrumpinti Jūsų atostogas reaguojate Jūs? Galbūt trys mėnesiai iš tiesų per daug ir laikas jų metu pradedamas švaistyti veltui? Savo mintimis galite pasidalinti žemiau arba rašydami el.paštu pilieciai@delfi.lt:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (64)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (98)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (67)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (46)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.