Garsiausi Lietuvos 0 taškų „Eurovizijos“ istorijoje, arba kodėl neskyrėme balų Rusijai

 (3028)
Dar nerimsta bangos po garsiausių 0 taškų „Eurovizijos“ istorijoje Lietuvoje... Tačiau įsivaizduokite – iš kalėjimo išeina už pedofiliją sėdėjęs asmuo ir iškart tiesiu taikymu įsidarbina vaikų darželyje. Jau per pirmą prisistatymą vaikų tėvams išdidžiai pareiškia: „Aš būsiu jūsų vaikų tėvelis“. Kaip reaguoja normalūs tėvai?
Polina Gagarina
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Tas pats buvo vakar. Ilgametė Europos šalių prievartautoja, Ukrainos agresorė Rusija „Eurovizijos“ scenoje uždainuoja dainą su tokiais žodžiais:

„Praying for peace and healing;
I hope we can start again
We believe
We believe in a dream“.

Jei kam atrodo, kad politikos čia nėra, pabandykite atkasti, kaip ši daina buvo parinkta „Eurovizijai“ – jokios nacionalinės atrankos nebuvo, matyt, tik užsakymas iš Kremliaus: „Padainuojam šiemet apie taiką, che che“.

Negirdėjau, bet gal per Antrąjį pasaulinį karą kur nors veikė vokiečių kareivių choras, kuris dainavo daineles apie meilę žydams? Gal turkai kada nors „Eurovizijoje“ buvo patekę su daina, kurioje būtų tekstas: „Kiekvienas armėnas mums draugas, dėl jo padarysime mes viską?“

Pasižiūrėkite į „Eurovizijos“ istoriją – ji gimė 6-ajame dešimtmetyje, kaip viena iš priemonių kovoti su karo pagiriomis. Prieš kelias dienas austrų ambasadorius apie „Euroviziją“ pasakė taip: „Eurovizija“ nuo jos gyvavimo pradžios visada siuntė žinutę apie taiką, savitarpio supratimą ir toleranciją“. Taika, savitarpio supratimas ir tolerancija – kuris iš šių žodžių labiausiai vimdo šiandieninę Rusiją?

Ir tas senas pedofilas, mėšlinais nuo karo batais, ateina į vaikų darželį ir sako – aš būsiu geriausias visų vaikų tėvelis, nes labai myliu vaikus. Dainuoti apie taiką prieš 200 mln. auditoriją, kai tuo pačiu metu esi užpuolusi ir okupavusi kelių kaimynių žemes?

O per savo balsų paskyrimą prisistato kaip „Mother Russia“. Kieno mama? Sovietinių vaikų, kuriuos ji vis dar prievartauja, ar visos Europos? Tokia neblogai asociali mamytė būtų, nekeista, kad paskutinis vaikas iš jos namų pabėgo prieš daugiau nei 20 metų.

Jei kas nors siūlote atskirti muziką nuo politikos, pasižiūrėkite, kaip to nepadarė Rusija – tokio politinio pasityčiojimo projekto „Eurovizijoje“ turbūt seniai nebuvo. Ačiū Švedijai, kad jos dėka neturime didžiausio „Eurovizijos“ projekto fiasko turbūt per visą jos istoriją. Ir ačiū Lietuvos nacionalinei komisijai, kuri rusų dainą nuleido į kanalizaciją – kad ir kokia ji graži kam nors būtų, bet kai pedofilas gieda „Myliu vaikučius“, tik akliems arba neturintiems vaikų tai galėtų būti gražu.

Ir desertui – kelios žinutės, kaip apie taiką giedanti Rusija čiulba „Twitter“, kai dainų konkursėlyje gauna nulį taškų.

Garsiausi Lietuvos 0 taškų „Eurovizijos“ istorijoje, arba kodėl neskyrėme balų Rusijai
© DELFI

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (83)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.