Dirbu Klaipėdos apskrityje – žinau, kur geriausia atostogauti Lietuvoje

 (46)
Dirbu projektavimo ir statybų sektoriuje Klaipėdos apskrityje. Tai yra gana tampriai susiję su rekreacinėmis, paslaugų sferomis. Pastebėjau, kad formuojasi labai aiškios tendencijos.
© Skaitytojo nuotr.

Palangiškiai žiemomis daugiau „pletkina“ ir rašo skundus valdžiai, o vasarą aprimsta, nes reikia išnuomoti viską, ką turi. Palangos kavinių savininkai nuolat piktinasi valdžia. Bet tai jau greitai baigsis, kai premjero komanda uždraus vasaros kavines.

Mane neringiškiai stebina savo arogancija, išskirtinumu, fantastiškomis kainomis. Na, bet reikia pripažinti, kad taip yra, kai jie priversti gyventi valstybės saugomoje teritorijoje.

Klaipėda nusprendė, kad bus uždrausta prekiauti alkoholiu 50 m. atstumu nuo švietimo įstaigų, policijos, karo bazių ir kitų įstaigų (tik nenustatė kokių, suprask, spręs savivaldybės tarnautojai). Taip pat apmokestino automobilių stovėjimą visuose paplūdimiuose, kad, šiukštu, neatvažiuotų poilsiautojai.

Taigi, kas belieka Lietuvos gyventojui?

Atsakymas labai paprastas: Klaipėdos rajonas ir Šilutės rajonas. Yra labai puikios Drevernos, Svencelės, Kintų apylinkės. Jeigu ten nepatinka, galima važiuoti į Pagėgių savivaldybę.

Alternatyva: tikrai galima nuvažiuoti į Lenkijos pajūrį ar prie ežerų, kur tikrai galima išlenkti bokalą alaus, nesibaiminant, kad tave suims tvarkdariai, galima nuvažiuoti į Latviją (Liepoją, Pavilostą, Ventspilį), kur yra ir bus vasaros kavinių, galų gale, į Kaliningradą, tik kad ten vizos reikia. Bet jeigu rimtai pasiskaičiuotumėte biudžetą, tai vizos kaina nebus svari, kai sužinai, kiek ten kainuoja maistas, gyvenimas ir paslaugos.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Klausiame jūsų – kas jus nustebino, nuvylė, su kokiomis gudrybėmis atostogaudami susidūrėte, ko patartumėte vengti, kur važiuoti, o ką praleisti? Papasakokite ir padėkite kitiems susiorganizuoti svajonių atostogas! Pasidalykite patirtimi, papasakokite, kiek išleidote, ir atskleiskite, kokią sumą vis dėl to reiktų skirti skirtinguose pasaulio kraštuose ir Lietuvoje.

Už geranoriškumą dalijantis patirtimi su kitais, trims jūsų skirsime po prizą – po V. Papievio knygą „Vienos vasaros emigrantai“. Savo patirtis siųskite el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Atostogos“ iki gegužės 18 d.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.

Atostogavo Maltoje: jeigu jums tinka J. Basanavičiaus g. Palangoje, tada gal ir čia patiks (219)

Mes su žmona nemažai keliaujame ir bent du kartus per metus renkamės poilsines keliones į šiltus kraštus. Šį pavasarį nusprendėme aplankyti Maltą. Keliones paprastai planuojamės patys: ieškome viešbučių, bilietų, automobilių nuomų, renkamės viešbučius skirtinguose miestuose, kad per minimalų dešimties dienų laikotarpį galėtume aplankyti kuo daugiau vietų.