Atviras moters laiškas - vedusiam, bet širdžiai brangiam žmogui

 (263)
Keistas jausmas. Kai sutikau šį žmogų, negalvojau, kad jis kažką man galėtų reikšti, tiesiog buvo liūdna vienai vakare, norėjosi tiesiog su kažkuo pabūti kartu, norėjosi būti apkabintai, išklausytai, paguostai...
Meilės laiškas
© Shutterstock nuotr.

Ir kaip bebūtų keista, norai turi savybę išsipildyti... Būtent tada netikėtai pasirodei tu - atviras, tiesus, švelnus ir rūpestingas, gal truputėlį užsispyręs, velniškai atkaklus, gal net pernelyg drąsus, buvai beveik tobulas, net kai kurios tavo gyvenimo detalės ėmė ir nublanko.

Man pasidarė visiškai nesvarbu, kad tu vedęs, kad ir kaip tai baisiai skambėtų - to tu niekada neslėpei ir tas labiausiai žavėjo. Niekada ir nenorėjau tapti tavo antrąją puse, tikrai ne, man to visai nereikėjo...Tiesiog neįsivaizdavau, kad galiu atrasti tokį nuostabų draugą, beveik brolį, kuris šalia, kuris moka klausytis, su kuriuo tiesiog labai lengva ir gera.

Kai pagalvoju, kad kartais tiek daug laiko iššvaistome pykčiams, ginčams, rietenoms, šiurpuliukai kūnu nubėga, brrr... Su tavimi taip paprasta, tu visada supranti, nutildai mane kai bandau įsiplieksti, prajuokini, kai būnu nuliūdusi, apkabini, kai man šalta, priglaudi savąją ranką prie manosios ir sušildai... Ir atrodo ištirpstu, pasidarau lengva kaip snaigė, kaip pūkas. Net truputį pavydu pasidaro - kodėl tu jau esi įsipareigojęs? Bet kas labiausiai patinka - kad tu moki gerbti, kad ir kaip naiviai skambėtų, tu gerbi mus abi...Niekada net nedrįsčiau stoti jai skersai kelio, tiesiog negalima tau kenkti, nematau prasmės, kodėl turėčiau...

Juk esi nuostabus žmogus ir dėkoju gyvenimui, kad suteikė galimybę tave sutikti ir pažinti. Juk taip gera kai tave užvaldo keistas jausmas...

Kristina

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Mokytojos atsiųstas ketvirtoko atsakymas suspaus širdį: kam klausinėjate tokių dalykų? (311)

Esu mokytoja ir šiuo metu sukuosi standartizuotų testų ir kitokių man nelabai suprantamų veiklų rate. Tačiau šiuolaikinė švietimo sistema nesudaro galimybės ją bent kiek suprasti (bet čia atskirą straipsnį parašyti galėčiau, jei norėčiau). O šiandien tiesiog jūsų klausiu: pasižiūrėkite nuotraukas ir atsakykite, kur slypi šio ketvirtokams duodamo pildyti klausimyno prasmė?

Kritikuojate jus gydžiusius medikus? Pagalvokite apie pasekmes (21)

Žodžio galybė – neišmatuojama ir nepervertinama. Jis gali iškelti į padanges, o gali... ir užmušti. Naujiena šiais laikais dažniausia telpa į kelias taupias eilutes. Tačiau vis tiek guodžiamės, kad tenka kapanotis neišbrendamame iš informacijos srauto, kuriame kai kada pasimeta tai, kas svarbiausia...

Graudi prognozė, kaip Lietuva atrodys po 2 metų (18)

Atsikeliu 2019 metų liepos 17 d. rytą ir, iš anksto paruošęs pusryčius, išleidžiu vaikus į mokyklą. Liko tik dvi savaitės iki mokslo metų pabaigos, tad berniukai su džiugesiu skuba į paskutines etnologijos pamokas.

Dirbu Palangoje – man gėda pasakyti savo atlyginimą (142)

Gyvenimas susiklostė taip, kad po studijų gavau darbą sanatorijoje Palangoje. Svajonė išsipildė, nes dirbu tai, ko visada norėjau, padedu žmonėms reabilituotis po sunkių ligų. Tik labai liūdna, kad mano darbas yra labai menkai apmokamas.

Auklėtojos elgesys lopšelyje šokiravo: pabėgome tą pačią dieną (78)

Norėjau papasakoti apie pirmą dieną viename darželyje. Atvykusios su dukryte, buvome maloniai sutiktos, tačiau kai nuėjome į lopšelio grupę, buvau nustebusi. Įėjusi išgirdau, kaip auklėtoja su šeimininke apkalbinėja mažus lopšelio grupėje esančius vaikus, kad neva kažkuriam vaikui iš jų grupės vystosi silpnaprotystė, o tėveliai nieko nedaro.