Atviras moters laiškas - vedusiam, bet širdžiai brangiam žmogui

 (263)
Keistas jausmas. Kai sutikau šį žmogų, negalvojau, kad jis kažką man galėtų reikšti, tiesiog buvo liūdna vienai vakare, norėjosi tiesiog su kažkuo pabūti kartu, norėjosi būti apkabintai, išklausytai, paguostai...
Meilės laiškas
© Shutterstock nuotr.

Ir kaip bebūtų keista, norai turi savybę išsipildyti... Būtent tada netikėtai pasirodei tu - atviras, tiesus, švelnus ir rūpestingas, gal truputėlį užsispyręs, velniškai atkaklus, gal net pernelyg drąsus, buvai beveik tobulas, net kai kurios tavo gyvenimo detalės ėmė ir nublanko.

Man pasidarė visiškai nesvarbu, kad tu vedęs, kad ir kaip tai baisiai skambėtų - to tu niekada neslėpei ir tas labiausiai žavėjo. Niekada ir nenorėjau tapti tavo antrąją puse, tikrai ne, man to visai nereikėjo...Tiesiog neįsivaizdavau, kad galiu atrasti tokį nuostabų draugą, beveik brolį, kuris šalia, kuris moka klausytis, su kuriuo tiesiog labai lengva ir gera.

Kai pagalvoju, kad kartais tiek daug laiko iššvaistome pykčiams, ginčams, rietenoms, šiurpuliukai kūnu nubėga, brrr... Su tavimi taip paprasta, tu visada supranti, nutildai mane kai bandau įsiplieksti, prajuokini, kai būnu nuliūdusi, apkabini, kai man šalta, priglaudi savąją ranką prie manosios ir sušildai... Ir atrodo ištirpstu, pasidarau lengva kaip snaigė, kaip pūkas. Net truputį pavydu pasidaro - kodėl tu jau esi įsipareigojęs? Bet kas labiausiai patinka - kad tu moki gerbti, kad ir kaip naiviai skambėtų, tu gerbi mus abi...Niekada net nedrįsčiau stoti jai skersai kelio, tiesiog negalima tau kenkti, nematau prasmės, kodėl turėčiau...

Juk esi nuostabus žmogus ir dėkoju gyvenimui, kad suteikė galimybę tave sutikti ir pažinti. Juk taip gera kai tave užvaldo keistas jausmas...

Kristina

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (65)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (98)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (68)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (59)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.