Atviras moters laiškas - vedusiam, bet širdžiai brangiam žmogui

 (263)
Keistas jausmas. Kai sutikau šį žmogų, negalvojau, kad jis kažką man galėtų reikšti, tiesiog buvo liūdna vienai vakare, norėjosi tiesiog su kažkuo pabūti kartu, norėjosi būti apkabintai, išklausytai, paguostai...
Meilės laiškas
© Shutterstock nuotr.

Ir kaip bebūtų keista, norai turi savybę išsipildyti... Būtent tada netikėtai pasirodei tu - atviras, tiesus, švelnus ir rūpestingas, gal truputėlį užsispyręs, velniškai atkaklus, gal net pernelyg drąsus, buvai beveik tobulas, net kai kurios tavo gyvenimo detalės ėmė ir nublanko.

Man pasidarė visiškai nesvarbu, kad tu vedęs, kad ir kaip tai baisiai skambėtų - to tu niekada neslėpei ir tas labiausiai žavėjo. Niekada ir nenorėjau tapti tavo antrąją puse, tikrai ne, man to visai nereikėjo...Tiesiog neįsivaizdavau, kad galiu atrasti tokį nuostabų draugą, beveik brolį, kuris šalia, kuris moka klausytis, su kuriuo tiesiog labai lengva ir gera.

Kai pagalvoju, kad kartais tiek daug laiko iššvaistome pykčiams, ginčams, rietenoms, šiurpuliukai kūnu nubėga, brrr... Su tavimi taip paprasta, tu visada supranti, nutildai mane kai bandau įsiplieksti, prajuokini, kai būnu nuliūdusi, apkabini, kai man šalta, priglaudi savąją ranką prie manosios ir sušildai... Ir atrodo ištirpstu, pasidarau lengva kaip snaigė, kaip pūkas. Net truputį pavydu pasidaro - kodėl tu jau esi įsipareigojęs? Bet kas labiausiai patinka - kad tu moki gerbti, kad ir kaip naiviai skambėtų, tu gerbi mus abi...Niekada net nedrįsčiau stoti jai skersai kelio, tiesiog negalima tau kenkti, nematau prasmės, kodėl turėčiau...

Juk esi nuostabus žmogus ir dėkoju gyvenimui, kad suteikė galimybę tave sutikti ir pažinti. Juk taip gera kai tave užvaldo keistas jausmas...

Kristina

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Skaičiuojate, kad per mėnesį pakanka poros šimtų eurų? Pasižiūrėkite į mano išlaidas (908)

Nustačius, kad minimalių poreikių krepšelis, iš kurio žmogus per mėnesį galėtų išgyventi, yra 238 eurai per mėnesį, DELFI pasiteiravo skaitytojų, ar jiems tokios sumos pakaktų. DELFI Piliečiui parašė ne vienas skaitytojas, norintis išsakyti savo nuomonę. Pavyzdžiui, vieniša mama Erika tikina, kad gaudama didesnes pajamas negali sau daug ko leisti. Publikuojame jos mintis.

Lietuvišką filmą kine pasižiūrėjusi mergina priėmė rimtą sprendimą (268)

Augau su amžinu klausimu. Likti ar palikti? Dilemos labai drasko širdelę. Ir aš esu blaškoma, nes nežinau, kur mano namai bus po trijų mėnesių, išlaikius paskutinį egzaminą. Nes vis dar nežinau kokiu būdu galėčiau tapti laiminga. Svetur lengvi pinigai, bet sunki dūšia. O Lietuvoje laisvą gyvenimą vis dar turi užsitarnauti.

Man gėda dėl Lenkijoje perkančių lietuvių (2696)

Tikriausiai visiems pažįstamas jausmas – po švenčių ateina kažin koks liūdesys, širdgėla... Mokslininkai sako, kad tai normalu. Tačiau man liūdesys atėjo dar per pačią šventę ir su labai konkrečia priežastimi...

Laiškas tautiečiams: užteks gyventi vien dėl savęs (411)

Vasario 16-ąją Lietuvoje kasmet minima valstybės atkūrimo diena. Jau beveik 100 metų prabėgo nuo kiekvienam iš mūsų reikšmingo įvykio – Nepriklausomybės Akto pasirašymo 1918 m. Nuo to laiko mūsų šalyje įvyko daug pokyčių įvairiose srityse: politikoje, ekonomikoje, socialiniame bei kultūriniame gyvenime. O ar kada susimąstėme, ką mums kiekvienam asmeniškai reiškia nepriklausoma Lietuva? Kaip pasikeitimai padarė įtaką mūsų gyvenimui ir kokį indėlį įnešėme mes patys?

Sužinojusi, ką senelis padarė vaikui, mama jį skaudžiai pamokė (267)

Jau kurį laiką galvojau parašyti šia tema, ir pagaliau susikaupiau. Spekuliacijos smurto tema pasiekė kritinę ribą. Savo laišku nieko neagituoju, tiesiog pasidalinu savo istorija, kaip pavyko sutramdyti vyro tėvą.