Trumposiomis žinutėmis plinta naujas virusas?

 (9)
DELFI skaitytoja informavo, kad trumposiomis žinutėmis plinta naujas virusas. Į portalą kreipusis moteris papasakojo, kad ji bei kiti pažįstami žmonės į telefonus gauna žinutes tiesiai iš socialinio tinklo „Facebook“.

Pašnekovė patikino, kad tokią žinutę, kviečiančią prisijungti prie „Facebook“, iš to pačio žmogaus gavo ne į vieną telefoną. Įdomu tai, kad Jelenos, kuri neva žinute kviečia skaitytoją prisijungti prie „Facebook“, moteris nepažįsta.

Socialinio tinklo pavadinimas rašomas vietoje siuntėjo numerio, kuris įprastai matomas. „Pirmosios žinutės adresatus jau pasiekė vakar (rugsėjo 9 d., antradienį – DELFI) vakare“, – nurodė skaitytoja.

Kiti DELFI skaitytojai suabejojo skaitytojos mintimis apie žinutę-virusą. Jų manymu, tai brukalas.

DELFI skaitytojo Andriaus manymu, yra trys galimybės, kodėl skaitytoja gavo tokią žinutę. Pasak jo, siuntėja arba sugalvojo skaitytojos numerį, taip ieškodama draugų, anketą turi kitu vardu arba skaitytojos numerį davė kitas žmogu, nenorintis jai skambinti ar rašyti trumposios žinutės.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (40)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (96)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (88)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.