Susidūrusių „Volkswagen“ vairuotojai be policijos kaltės nerado

 (13)
Panevėžyje pirmadienis buvo pažymėtas avarijomis. DELFI jau rašė apie miesto centre apsivertusį „Peugeot“ automobilį. Tačiau pastaroji avarija tądien nebuvo paskutinė. Vos už kelių dešimčių minučių policija skubėjo į eismo įvykį J. Janonio gatvėje.

Panevėžyje, apie 17-ą valandą J. Janonio gatvėje įvyko eismo įvykis, kurio metu ant šaligtavio užskriejo „VW Bora: automobilis. Atrodo, šis incidentas tėra paprasta avarija, tačiau abu dalyviai čia jautėsi teisūs, tad be policijos vairuotojai neišsivertė. Eismo įvykio deklaracijų vyrai taip ir nepildė, kadangi nerado kompromiso ir nesusitarė, kuris kaltas dėl avarijos.

„VW Sharan“ vairuotojas, kurio automobilis net nebuvo kliudytas, tvirtino, kad iš paskos važiavęs „VW Bora“ jį lenkė per kairę pusę tuomet, kai šis jau atlikinėjo posūkį į kairę. Tuo metu į šaligtavio bortus savo automobilį sudaužęs „VW Bora“ vairuotojas sakė, kad šitaip bandė išvengti eismo įvykio, nes neva „VW Sharan“ staiga stabdė.

Po avarijos eismo įvykio vietoje pirmieji pasirodė ugniagesiai gelbėtojai. Tiesa, darbo čia jie beveik neturėjo. Ugniagesiai buvo iškviesti tuomet, kai iššovus oro pagalvėms, vėliau iš jų pradėjo rūkti dūmai. Siekiant apsaugoti „VW Bora“ nuo gaisro ir dar didesnių nuostolių, buvo iškviesta ši specialioji tarnyba.

Nors policijos pareigūnai vairuotojams mandagiai pasiūlė pildyti eismo įvykio deklaraciją, tačiau tą daryti šie kategoriškai atsisakė. Policininkams beliko registruoti eismo įvykį ir aiškintis, kuris vairuotojas kaltas dėl šio incidento.

Beje, „VW Bora“ vairuotojas liejo apmaudą ir dėl to, kad išsiskleidė abi priekinės oro pagalvės. Anot vairuotojo, jei šaligtavio bortas būtų buvęs kiek žemesnis, pagalvės nebūtų iššovusios. Anot vyriškio, dabar tai tik papildomi nuostoliai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: taisyklių nesilaikysiu, ką man pasakysi? (24)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir vaizdo klipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje – vaismedžių sodas (4)

Viešojoje erdvėje dažnai girdime teiginį, kad šiuolaikinė mokykla – tai nuolat besikeičianti mokykla, antrieji mokinių ir mokytojų namai. Siekiant, kad tie namai būtų jaukūs, turi prisidėti visa bendruomenė.

Chalato kišenėje nešiota katė į namus atnešė džiaugsmą (28)

Kisiūnė – katė, kuri į namus atnešė daug juoko ir švelnumo. „Normalų“ vardą bandėme sugalvoti porą mėnesių, pasitelkę net aplinkinius žmones, tačiau nieko įspūdingo sugalvoti nepavyko ir ji tapo tiesiog Kisiūne.

Lietuvos vairuotoją nustebino orai Lenkijoje: nufilmavo sniegą (5)

Piktinatės, kad pavasaris niekaip neateina? Lietuvoje orai bent jau geresni nei Lenkijos pietvakariuose – pasak DELFI skaitytojo Almanto, penktadienio rytą ten kaip reikiant snigo. Šį vaizdelį skaitytojas nufilmavo ir pasidalijo juo su DELFI Piliečiu.

Nufilmavo šviesoforo signalų „nepažįstantį“ vairuotoją: gerai, kad pėstieji neįžengė į sankryžą (4)

„Jei pėstieji būtų anksčiau įžengę į sankryžą, pasekmės galėjo būti daug liūdnesnės“, – DELFI rašė skaitytojas Ugnius, pasidalinęs vaizdo įrašu, kuriame užfiksavo įžūlų vairuotoją. Šis nusprendė, kad jam šviesoforo signalo galima nepaisyti.