Susidūrusių „Volkswagen“ vairuotojai be policijos kaltės nerado

 (13)
Panevėžyje pirmadienis buvo pažymėtas avarijomis. DELFI jau rašė apie miesto centre apsivertusį „Peugeot“ automobilį. Tačiau pastaroji avarija tądien nebuvo paskutinė. Vos už kelių dešimčių minučių policija skubėjo į eismo įvykį J. Janonio gatvėje.

Panevėžyje, apie 17-ą valandą J. Janonio gatvėje įvyko eismo įvykis, kurio metu ant šaligtavio užskriejo „VW Bora: automobilis. Atrodo, šis incidentas tėra paprasta avarija, tačiau abu dalyviai čia jautėsi teisūs, tad be policijos vairuotojai neišsivertė. Eismo įvykio deklaracijų vyrai taip ir nepildė, kadangi nerado kompromiso ir nesusitarė, kuris kaltas dėl avarijos.

„VW Sharan“ vairuotojas, kurio automobilis net nebuvo kliudytas, tvirtino, kad iš paskos važiavęs „VW Bora“ jį lenkė per kairę pusę tuomet, kai šis jau atlikinėjo posūkį į kairę. Tuo metu į šaligtavio bortus savo automobilį sudaužęs „VW Bora“ vairuotojas sakė, kad šitaip bandė išvengti eismo įvykio, nes neva „VW Sharan“ staiga stabdė.

Po avarijos eismo įvykio vietoje pirmieji pasirodė ugniagesiai gelbėtojai. Tiesa, darbo čia jie beveik neturėjo. Ugniagesiai buvo iškviesti tuomet, kai iššovus oro pagalvėms, vėliau iš jų pradėjo rūkti dūmai. Siekiant apsaugoti „VW Bora“ nuo gaisro ir dar didesnių nuostolių, buvo iškviesta ši specialioji tarnyba.

Nors policijos pareigūnai vairuotojams mandagiai pasiūlė pildyti eismo įvykio deklaraciją, tačiau tą daryti šie kategoriškai atsisakė. Policininkams beliko registruoti eismo įvykį ir aiškintis, kuris vairuotojas kaltas dėl šio incidento.

Beje, „VW Bora“ vairuotojas liejo apmaudą ir dėl to, kad išsiskleidė abi priekinės oro pagalvės. Anot vairuotojo, jei šaligtavio bortas būtų buvęs kiek žemesnis, pagalvės nebūtų iššovusios. Anot vyriškio, dabar tai tik papildomi nuostoliai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (56)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.