Susidūrusių „Volkswagen“ vairuotojai be policijos kaltės nerado

 (13)
Panevėžyje pirmadienis buvo pažymėtas avarijomis. DELFI jau rašė apie miesto centre apsivertusį „Peugeot“ automobilį. Tačiau pastaroji avarija tądien nebuvo paskutinė. Vos už kelių dešimčių minučių policija skubėjo į eismo įvykį J. Janonio gatvėje.

Panevėžyje, apie 17-ą valandą J. Janonio gatvėje įvyko eismo įvykis, kurio metu ant šaligtavio užskriejo „VW Bora: automobilis. Atrodo, šis incidentas tėra paprasta avarija, tačiau abu dalyviai čia jautėsi teisūs, tad be policijos vairuotojai neišsivertė. Eismo įvykio deklaracijų vyrai taip ir nepildė, kadangi nerado kompromiso ir nesusitarė, kuris kaltas dėl avarijos.

„VW Sharan“ vairuotojas, kurio automobilis net nebuvo kliudytas, tvirtino, kad iš paskos važiavęs „VW Bora“ jį lenkė per kairę pusę tuomet, kai šis jau atlikinėjo posūkį į kairę. Tuo metu į šaligtavio bortus savo automobilį sudaužęs „VW Bora“ vairuotojas sakė, kad šitaip bandė išvengti eismo įvykio, nes neva „VW Sharan“ staiga stabdė.

Po avarijos eismo įvykio vietoje pirmieji pasirodė ugniagesiai gelbėtojai. Tiesa, darbo čia jie beveik neturėjo. Ugniagesiai buvo iškviesti tuomet, kai iššovus oro pagalvėms, vėliau iš jų pradėjo rūkti dūmai. Siekiant apsaugoti „VW Bora“ nuo gaisro ir dar didesnių nuostolių, buvo iškviesta ši specialioji tarnyba.

Nors policijos pareigūnai vairuotojams mandagiai pasiūlė pildyti eismo įvykio deklaraciją, tačiau tą daryti šie kategoriškai atsisakė. Policininkams beliko registruoti eismo įvykį ir aiškintis, kuris vairuotojas kaltas dėl šio incidento.

Beje, „VW Bora“ vairuotojas liejo apmaudą ir dėl to, kad išsiskleidė abi priekinės oro pagalvės. Anot vairuotojo, jei šaligtavio bortas būtų buvęs kiek žemesnis, pagalvės nebūtų iššovusios. Anot vyriškio, dabar tai tik papildomi nuostoliai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (21)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (153)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.

Lietuvi, atsipeikėk: jei nesituokia, nereiškia, kad paliks (77)

Kaip mes galime siekti tolerancijos „kitoms“ visuomenės grupėms, jei nesugebame toleruoti vienas kito? Tarp vyresnių žmonių nusistovėję stereotipai dusina kiekvieną iš mūsų, nes tobulų nėra. Stereotipai apie šeimą, vyriškus vyrus ir moteriškas moteris, vaikų kiekį ir pinigus.

DELFI skaitytojai užfiksavo: į Kauną sugrįžo sniegas (12)

Nors po savaitės jau sulauksime pirmosios pavasario dienos, žiema lengvai pasitraukti nenori – kaip pranešė DELFI skaitytojai Kaune, trečiadienio popietę laikinojoje sostinėje pasnigo.

Švęsdami 160-asias Įkūrėjo metines, skautai pasitiko saulę (5)

Jei šiandien gatvėje, darbovietėje ar mokykloje išvysite žmones, pasipuošusius skautiškais kaklaraiščiais, nenustebkite – taip vasario 22 d., skautų Įkūrėjo dieną mini viso pasaulio skautai. Tradiciškai šią dieną skautai visame pasaulyje pradeda kartu pasitikdami pirmuosius saulės spindulius. Ne išimtis – ir Lietuva, rašoma pranešime spaudai.