Susidūrusių „Volkswagen“ vairuotojai be policijos kaltės nerado

 (13)
Panevėžyje pirmadienis buvo pažymėtas avarijomis. DELFI jau rašė apie miesto centre apsivertusį „Peugeot“ automobilį. Tačiau pastaroji avarija tądien nebuvo paskutinė. Vos už kelių dešimčių minučių policija skubėjo į eismo įvykį J. Janonio gatvėje.

Panevėžyje, apie 17-ą valandą J. Janonio gatvėje įvyko eismo įvykis, kurio metu ant šaligtavio užskriejo „VW Bora: automobilis. Atrodo, šis incidentas tėra paprasta avarija, tačiau abu dalyviai čia jautėsi teisūs, tad be policijos vairuotojai neišsivertė. Eismo įvykio deklaracijų vyrai taip ir nepildė, kadangi nerado kompromiso ir nesusitarė, kuris kaltas dėl avarijos.

„VW Sharan“ vairuotojas, kurio automobilis net nebuvo kliudytas, tvirtino, kad iš paskos važiavęs „VW Bora“ jį lenkė per kairę pusę tuomet, kai šis jau atlikinėjo posūkį į kairę. Tuo metu į šaligtavio bortus savo automobilį sudaužęs „VW Bora“ vairuotojas sakė, kad šitaip bandė išvengti eismo įvykio, nes neva „VW Sharan“ staiga stabdė.

Po avarijos eismo įvykio vietoje pirmieji pasirodė ugniagesiai gelbėtojai. Tiesa, darbo čia jie beveik neturėjo. Ugniagesiai buvo iškviesti tuomet, kai iššovus oro pagalvėms, vėliau iš jų pradėjo rūkti dūmai. Siekiant apsaugoti „VW Bora“ nuo gaisro ir dar didesnių nuostolių, buvo iškviesta ši specialioji tarnyba.

Nors policijos pareigūnai vairuotojams mandagiai pasiūlė pildyti eismo įvykio deklaraciją, tačiau tą daryti šie kategoriškai atsisakė. Policininkams beliko registruoti eismo įvykį ir aiškintis, kuris vairuotojas kaltas dėl šio incidento.

Beje, „VW Bora“ vairuotojas liejo apmaudą ir dėl to, kad išsiskleidė abi priekinės oro pagalvės. Anot vairuotojo, jei šaligtavio bortas būtų buvęs kiek žemesnis, pagalvės nebūtų iššovusios. Anot vyriškio, dabar tai tik papildomi nuostoliai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Po švenčių – nuoširdi padėka policininkams už ne tik tiesioginį darbą

Prabėgus savaitgalio šventėms, kuriose Lietuvos policijai teko daugiau darbo prižiūrėti viešąją tvarką, Vilkaviškio šventės mugėje dalyvavusi dalyvė nusprendė padėkoti netikėtai papildomų rankų ištiesusiems policininkams.

Kapinėse pamatytas vabzdys sukėlė skaitytojui klausimų (9)

Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytojas, prašydamas padėti atpažinti Karveliškių kapinėse nufotografuotą drugį. Lietuvos entomologų draugijos narys Vitalijus Bačianskas padėjo tai padaryti ir atsakė į skaitytojo užduotą klausimą.

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (9)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (32)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Ramunė Vilkoitytė. Nevaisingos poros renkasi ir emigraciją (28)

Lietuvoje nevaisingų porų skaičius sudaro vidutinį šalies miestą. Kūdikio susilaukti trokštančios šeimos pagalbos ieško Lietuvos klinikose, artimajame užsienyje, o kartais pasirenka ir ilgalaikę emigraciją.