Skubu: du maži kačiukai nenori grįžti į gatvę

 (35)
Spalio pirmosiomis dienomis buvo prašoma pagalbos - priglausti viešbučio prie stoties teritorijoje apsigyvenusią šeimyną. Buvo sutarta vieta stacionare, numatyta globa. Deja, vos tik prasidėjo bandymai kačiukus ir katę mamą gaudyti, šeima staiga dingo. Dingo kokiai savaitei, tik apie tai mes nežinojome.

Likome su nerimu širdyse, kad kažkas bloga jiems nutiko. Buvo pakeistas naujienos statusas – „Likimas nežinomas“.

Pasirodo, šeima netrukus po dingimo atsirado, deja, apie tai nebuvome informuoti, nors tartasi, kad jei atsiras, mums bus pranešta. (Toks prašymas pateikiamas todėl, kad 1,5 mėn. kačiukams globą rasti lengviau ir jie tikrai tampa „rankiniai“, juolab, reikia skubėti, kad atsiradusi vieta netaptų užimta).

Staiga sulaukiame skambučio, kad „kačiukai pagauti“. Kokie kačiukai? Kas per kačiukai? Suprantama, kad globėjai nelaukia, stacionaruose „pamaina“ keitėsi šimtą kartų. Buvo pasakyta tik tiek, kad kačiukai pagaliau pagauti ir daugiau informacijos turi gaudytojas, kuris šeimą ir maitino visą tą laiką.

Pasirodo, vyras bandė paglostyti kačiuka, o šis jį apdraskė, įkando (tai natūralu). Todėl dėl saugumo katinėlis buvo sugautas, tiesa, pakliuvo ir jo broliukas, ir uždarytas „karantinui“ 10 dienų. Jei per 10 dienų globa neatsiras, 3 mėn. mažyliai keliaus atgal į gatvę.

Vienas, trečiasis, liko su kate mama valkatauti gatvėje.

Ar yra žmonių, galinčių pagloboti du 3mėn. kačiukus, padėti jiems socializuotis, priprasti prie žmogaus ir laikyti juos iki padovanojimo? Jei tokio žmogaus nerasime, kačiukai keliaus atgal į gatvę. Blogai, nes jau priprato prie šilumos ir saugumo. Šiuo metu laikomi maitintojo garažo tualete, vyras prie kačiukų nesiliečia ir jų su jais nebendrauja.

Tai, kad laukinukai pradžioje šnypščia, draskosi ir kandžiojasi, t.y. ginasi – visiškai natūralus dalykas. Todėl ir yra specialiai gaudymui, perlaikymui skirta įranga. Paprastai visi mažyliai tampa draugiškais, jei tik jiems skiriamas dėmesys, jie pratinami prie bendravimo su žmogumi. Šie kačiukai dar tikrai labai nedideli, tad ir apsiprasti turėtų gan greitai. Tikrai pakonsultuosim ir patarsim kaip galima greičiau susidraugauti.

Jeigu tik galite, priglauskite, paglobokite bent vieną. Viskuo, ko globai reikės, aprūpinsime, pakonsultuosime, patarsime. Prabuvę šiltai patalpoje ir vėl išmesti į lauką, jie tikrai dar ir sunkiai susirgs.. O galbūt norite iškart suteikti tikrus namus?

Mes dirbame be patalpų, tikrai visai visai neturime kur juos padėti, padėkite! Jie šiuo metu Vilniuje (jei reiktų, ieškotume transporto ir kitur)

Mūsų kontaktai – tel.nr. 8 689 73782, 8 615 58898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius). Draugaukime ir socialiniame tinkle.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.