Siųsk! Į Vilnių atvyksta lenkų futbolo sirgaliai

 (19)
Šiomis dienomis Vilnių užplūs lenkų futbolo sirgaliai! Dėl ketvirtadienį vyksiančių rungtynių tarp VMFD „Žalgirio“ ir Poznanės „Lech“ klubų į sostinę sugūža gausūs fanų būriai, norintys palaikyti mėgiamą komandą sostinės Lietuvos futbolo federacijos stadione. Vis tik, iš agresyvumu garsėjančių lenkų sirgalio taikaus elgesio nesitikima – manoma, jog iki rungtynių ar po jų gali kilti ne vienas incidentas.
Poznanės "Lech" klubo fanai
© Reuters/Scanpix

Svarstoma, kad Vilnius šiomis dienomis tiesiog ūš, tad prašome visus futbolo gerbėjus, vilniečius ar sostinės svečius fiksuoti ir dalintis nuotraukomis iliustruota informacija apie futbolo sirgalių elgesį.

Jūsų laiškų lauksime el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Sirgaliai“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (41)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (2)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (30)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.