Siųsk! Į Vilnių atvyksta lenkų futbolo sirgaliai

 (19)
Šiomis dienomis Vilnių užplūs lenkų futbolo sirgaliai! Dėl ketvirtadienį vyksiančių rungtynių tarp VMFD „Žalgirio“ ir Poznanės „Lech“ klubų į sostinę sugūža gausūs fanų būriai, norintys palaikyti mėgiamą komandą sostinės Lietuvos futbolo federacijos stadione. Vis tik, iš agresyvumu garsėjančių lenkų sirgalio taikaus elgesio nesitikima – manoma, jog iki rungtynių ar po jų gali kilti ne vienas incidentas.
Poznanės "Lech" klubo fanai
© Reuters/Scanpix

Svarstoma, kad Vilnius šiomis dienomis tiesiog ūš, tad prašome visus futbolo gerbėjus, vilniečius ar sostinės svečius fiksuoti ir dalintis nuotraukomis iliustruota informacija apie futbolo sirgalių elgesį.

Jūsų laiškų lauksime el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Sirgaliai“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (23)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (14)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.

Tarp gyvūnus globojančios merginos augintinių – ir žemaitukas (11)

Esu iš tų, kurie labai myli gyvūnus, tad man jų visas būrys – begalinis džiaugsmas ir visos šeimos rūpestis. Kartą, kai su šeima ilsėjomės prie jūros, tiesiogine to žodžio prasme išzirziau, kad galėčiau auginti katiną.

Kaip DELFI skaitytojai šventė Vasario 16-ąją (1)

Vasario 16-ąją šventiškai paminėję lietuviai su DELFI Piliečiu pasidalijo šventės akimirkomis. Kviečiame pasižiūrėti, kaip smagiai DELFI skaitytojai minėjo Lietuvos gimtadienį!

Įkliuvo: nufilmuotas chuliganiškai vairuojamas kauniečio automobilis (42)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai ir vėl dalinasi grubiais kelių eismo taisyklių pažeidimais, kurie fiksuojami Kauno miesto gatvėse. Šį kartą į vaizdo registratoriaus objektyvą pateko itin nedrausmingas vairuotojas, kuris, padaręs ne vieną kelių eismo taisyklių pažeidimą, nuskubėjo į kelių policijos kiemą, kuriame Chemijos prospekte dirbantys pareigūnai palieka savo automobilius.