Siųsk! Į Vilnių atvyksta lenkų futbolo sirgaliai

 (19)
Šiomis dienomis Vilnių užplūs lenkų futbolo sirgaliai! Dėl ketvirtadienį vyksiančių rungtynių tarp VMFD „Žalgirio“ ir Poznanės „Lech“ klubų į sostinę sugūža gausūs fanų būriai, norintys palaikyti mėgiamą komandą sostinės Lietuvos futbolo federacijos stadione. Vis tik, iš agresyvumu garsėjančių lenkų sirgalio taikaus elgesio nesitikima – manoma, jog iki rungtynių ar po jų gali kilti ne vienas incidentas.
Poznanės "Lech" klubo fanai
© Reuters/Scanpix

Svarstoma, kad Vilnius šiomis dienomis tiesiog ūš, tad prašome visus futbolo gerbėjus, vilniečius ar sostinės svečius fiksuoti ir dalintis nuotraukomis iliustruota informacija apie futbolo sirgalių elgesį.

Jūsų laiškų lauksime el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Sirgaliai“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ypatingą skelbimą apie garažą parašęs vyras susilaukė didžiulio internautų dėmesio (54)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (4)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (762)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (5)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (416)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.