Šiauliuose lankytojai dėl pavojaus buvo išprašyti iš „Akropolio“

 (14)
DELFI skaitytojai praneša, kad pirmadienio vakarą Šiauliuose teko priverstinai palikti prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ patalpas.
Šiaulių Akropolis
© DELFI skaitytojo nuotr.

„Apie 20.15 val. Šiaulių „Akropolyje“ dingo elektra ir po poros minučių buvo visi „Akropolio“ lankytojai paprašyti palikti pastatą dėl "pavojingos situacijos“, - rašo skaitytojas Sigitas.

Dar vienas skaitytojas pranešė, kad priežastys lankytojams nebuvo paaiškintos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas DELFI sakė, kad jokio iškvietimo negavo, taigi priežastis neturėtų būti rimta.

Šiaulių "Akropolio" valdytoja Sonata Jocienė DELFI paaiškino, kad prieš 21 val. "Akropolio" evakuacija įvyko suveikus priešgaisrinei signalizacijai. Netrukus, paaiškėjus, kad pavojaus nėra, darbuotojams buvo leista grįžti į darbo vietas, tačiau prekybos centras veikia iki 21 val., todėl dauguma parduotuvių nebeatsidarė.

Pirminiais duomenimis, sąmyšį sukėlė darbininkai, įrenginėjantys naują H&M parduotuvę. Dirbdami jie pažeidė priešgaisrinės sistemos vamzdį. Į tai sureagavo priešgaisrinė sistema - ji išjungė elektrą ir įjungė gaisro gesinimo sistemą.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (51)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (106)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.