Sergantys Flufis ir Fankis prašo paramos gydymui ir prieglobsčio

 (12)
Vilniuje, kažkur netoli prekybos centro „Europa“, buvo rasti du maži kačiukai. Panašu, kad laukinė katė mama atsivedė juos kažkokiuose griuvėsiuose, kurie staiga nušluoti nuo žemės paviršiaus. Pasimetę, išsigandę, vidury kiemo verkė ir prašėsi pagalbos. Nežinia, ar buvo daugiau nelaimėlių, neaišku ir kur katė mama.
© Shutterstock nuotr.

Viena gera moteris mažylių pagailėjo ir juos priglaudė namuose, kol ras kažkokią išeitį. Po kelių savaičių kačiukų kailyje atsirado nuplikimų, išlindo bjaurus grybelis (mikrosporija). Teko kačiukus talpinti į stacionarą. O kam gi reikalingi grybinukai? Vėl ilgas, brangus gydymas, kačiukai praranda socializavimo galimybes, nepatiria gražios, laimingos vaikystės.

Deja, nėra kitos išeities, nes rasti globėją, kuris pasiryžtų priglausti ir gydyti tokius ligoniukus, prilygsta stebuklui. Puikiai žinome, jog „grybinukų“ gydymas klinikoje yra tarsi dar viena „kilpa ant kaklo“. Viskas paprastai užtrunka bent mėnesį, dažnai ir ilgiau (priklauso nuo gyvūno imuniteto), bet ką daryti? Mikrosporija tikrai ne mirtina liga, gyvūnai pasveiksta ir toliau laimingai gyvena, apie eutanaziją negali būti net kalbos.

Šiandien Flufis ir Fankis gydomi veterinarijos stacionare. Labai reikalinga parama kačiukų gydymui ir išlaikymui gydykloje. Kol kas nežinome, kokia tiksliai bus suma, ji kasdien tik auga (o tiesą sakant ir bijome ją išgirsti, jau dabar ji siekia 800 Lt).

Taip pat po gydymo bus reikalinga laikina globa iki padovanojimo. Į globą mažyliai keliautų tik visiškai pasveikę, tai patvirtinus gydytojams. Du broliukai nusipelnė bent jau sveikos, saugios paauglystės. Šiuo metu mažyliams apie 3 mėn. amžiaus. O galbūt norėsite kažkurį iš jų priglausti visam laikui? Skambinkite, rašykite jau dabar.

Flufis – minkštutis, mėlynai baltas ilgaplaukis. Labai dailaus snukučio, žibančių akučių. Kiek nedrąsus, bet žaismingas, smalsus. Užaugęs bus didžiulis ilgakasis, milžiniškais žandais ir ilgais ūsais. Katinėliui reikalingas bilietas į gražų gyvenimą, į naujus, namus, pas mylinčius šeimininkus į širdis.

Fankis – judrus, linksmas, žaismingas, smalsus, bet dar kiek nepatiklus katinėlis. Ruda nosytė puošia apvalų snukutį, rainos rusvos bangelės dailiai sudėliotos ant sniego baltumo kailiuko. Fankis augs gražus, stiprus, bet labai mielas ir prieraišus katinėlis. Tik padovanokite jam šansą pademonstruoti, kiek daug laimės ir džiaugsmo jis gali atnešti į Jūsų namus.

Katinėliai yra Tarandės gydykloje. Jei yra norinčių juos aplankyti, nupirkti jiems žaislų ar konservų, kviečiame susipažinti. Kačiukams labai reikia žmogaus dėmesio. Ačiū visiems už pagalba.

Broliukai, sveikit greičiau! Mūsų kontaktai – tel.nr. 8 689 73782, 8 615 58898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius). Draugaukime ir socialiniame tinkle.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.