Savaitgalį panevėžiečius vilios paroda „Expo Aukštaitija 2013“

 (2)
Penktadienį Panevėžyje atidaryta aštuonioliktoji specializuota paroda „Expo Aukštaitija 2013“. Ji šiemet vėl vyksta „Cido“ arenoje, o 2013-ųjų parodos šūkis – „Pagaminta Panevėžyje!“

Parodos organizatoriai tvirtina, kad šiais metais parodoje pristatomos pagrindinės Aukštaitijos regiono įmonės.

„Šiais metais regiono įmonės nori panevėžiečiams parodyti, ką jos gamina, nes daugelis produkcijos yra eksportuojama ir žmonėms trūksta informacijos. Be to, toks prisistatymas truputį atvers akis miesto žmonėms ir parodys, kad Panevėžys turi kuo pasigirti", – kalbėjo Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Šiemet parodoje prisistatys Panevėžio apskrities įmonės : „Linas agro“, „Lietkabelis“, „Schmitz Cargobull Baltic“, „Panevėžio Aurida“, „Adax“, „Norac“, „Devold“, „Aukštaitijos vandenys“, „Amilina“, „Panevėžio energija“, „Serpantinas“, „Orestina“ ir kitos. Taip pat prie savo stendų vilios policijos pareigūnai ir medikai.

Parodoje „Expo Aukštaitija 2013“ laukiamos visų sričių gamybos ir paslaugų įmonės, švietimo ir mokslo įstaigos, ūkininkų ir žemės ūkio produktų perdirbėjai, kaimo turizmo verslo atstovai, etnokultūros ir paveldo puoselėtojai, meno dirbinių kūrėjai ir amatininkai, suvenyrų gamintojai ir prekybininkai.  Parodoje taip pat prisistatys Panevėžio ir Utenos apskričių profesinio mokymo mokyklos, netrūks ir smulkiųjų prekybininkų stendų.

Parodoje šiemet bus ir naujienų. Rugsėjo 27 ir 28 dienomis nuo 10 iki 19 val. vyks viktorina „Ką žinau apie miesto pramonės įmones?“ Atsakymai bus pateikti įmonių stenduose, o viktorinos dalyvių lauks įspūdingi prizai ir dovanos.

ParodaExpo Aukštaitija 2013“ žiūrovus vilios iki sekmadienio. Kasmet parodą „Expo Aukštaitija“ aplanko daugiau kaip 30 tūkstančių žmonių. Parodos lankymas – nemokamas. Praėjusiais metais parodoje sulaukta rekordinio - 190 dalyvių skaičiaus. Parodos plotas salėje užėmė 900 kvadratinių metrų.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Šiukšlės Karoliniškėse bado akis: patys gyventojai turi susizgribti (72)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, norėdamas paviešinti nepakenčiamą šiukšlių situaciją Vilniaus Karoliniškių mikrorajone, Gerbutavičiaus g. 10. Anot jo, vaizdas ne tik atgrasus, bet ir darantis blogą įtaką mokiniams. „VSA Vilnius“ komunikacijos specialistas Mindaugas Grinius aiškina, kad atliekų tvarkytojai už šiukšlių tvarkymą atsakingi tik išvežimo metu.

Įsiutino „Lietuvos geležinkelių” sprendimas kelti kainas: noriu skelbti boikotą (171)

Turbūt daugelis girdėjote naujieną, kad nuo liepos 1 d. traukinių bilietai yra branginami, neva per didelis žmonių srautas jais važiuoja. Bet mes, kaip ir dažnai būdinga mūsų tautai, paburnosim, jog kyla kainos ir viskas tuo pasibaigs.

Nufilmavo: vairuotojo laikas svarbesnis nei KET (8)

Kartais pasižiūrėjus į keliuose susidariusias situacijas, galima pagalvoti, jog kai kurie vairuotojai ne tik jaučiasi viršesni kitų vairuotojų atžvilgiu, bet ir visiškai nepaiso kelių eismo taisyklių. Akiplėšiško vairavimo pavyzdį užfiksavo ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (53)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.