Robbie Williamso koncerte norėjusiems apsilankyti gerbėjams – nemaloni žinia

 (40)
Kai kuriuos sekmadienį Kaune koncertuosiančio dainininko Robbie Williamso gerbėjus pasiekė itin nemaloni žinia – paaiškėjo, kad jie įsigijo bilietus, kurie buvo jau anksčiau nusipirkti kitų atlikėjo fanų.
Robbie Williams
© Reuters/Scanpix

Apie tai DELFI pranešė skaitytoja, laišką, kad jos bilietas buvo kito žmogaus įsigytas jau anksčiau, gavusi balandžio 1-ąją. Mergina sakė nežinojusi, ar į tai reaguoti kaip į pokštą, ar ne, nors laiško apačioje ir buvęs perspėjimas, kad jo autorius nejuokauja. Ji pasakojo bilietą į Robbie Williamso koncertą nusipirkusi kovo 18 d., kai vyko papildoma prekyba jais.

Gautame laiške laiške buvo rašoma, kad „įvykus sistemos klaidai, prekyboje pasirodė jau parduotos vietos į Robbie Williamso koncertą 102 ir 103 sektoriuose. Pinigai už įsigytus bilietus bus grąžinti į sąskaitą iš kurios įsigijote bilietus. Išskirtinai tik jums suteikiame galimybę pasikeisti bilietus į stovimos kategorijos ir atgauti bilietų vertės skirtumą.“ Taip pat nurodyta, su kuo susisiekti, norint pasikeisti bilietą.

„Keista, kad toks patikimas puslapis kaip bilietupasaulis.lt apie sistemos klaidas ir susidublivusius bilietus praneša el. paštu likus 4 dienoms iki koncerto. Įdomu, kiek žmonių neperskaitys laiškų ir ,atvykę iš kitų miestų į koncertą, sužinos, kad jų bilietai negalioja“, – piktinosi mergina.

Ji sakė bandžiusi informacijos apie tai ieškoti internete, tačiau nerado, kad ši žinia būtų skelbiama viešai.

DELFI susisiekė su bilietus į Robbie Williamso koncertą platinančios bendrovės UAB „Bilietų Pasaulis“ atstovu Simonu Sudaru. Jis patvirtino, kad skaitytojos gautame laiške nepokštaujama.

„Taip, tai tiesa, įvykus nedidelei „Ticketpro“ sistemos klaidai, dėl didžiulio pirkėjų antplūdžio mūsų sistemai buvo klaidingai nurodytos tam tikros 102 ir 103 sektorių vietos, kuriuose keliolika klientų jau buvo įsigiję bilietus. Kaip visuomet prieš renginį tikrinome sisteminius duomenis ir pamatėme klaidą bei iš karto informavome klientus. Deja, tai atsitiko labai netinkamą balandžio 1-ąją dieną. Klientai įsigiję bilietus į būtent tas vietas, buvo informuoti asmeniškai el. paštu ir/ar telefonu, – nurodė S. Sudaras. – Būtent dėl šių klientų, kartu su organizatorių pagalba, kreipėmės į atlikėjo vadybą, kad šie suteiktų galimybę pasikeisti bilietus į stovimo sektoriaus bilietus. Gavus leidimą klientams buvo pasiūlytas keitimo variantas su bilietų vertės skirtumo padengimu arba pilnas pinigų už bilietus grąžinimas.“

S. Sudaro teigimu, dauguma klientų be didelių nuoskaudų sutiko pasikeisti bilietus į stovimus ir pripažino, kad per tokį koncertą nusėdėti vietoje būtų buvę labai sunku.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (71)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.