Rastas į Džeko Raselo terjerą panašus šuniukas

 (4)
Liepos paskutinėmis dienomis prie Naujosios Vilnios „Maxima“ parduotuvės buvo pastebėtas besiblaškantis šuniukas, labai panašus į Džeko Raselo terjerą.
Rastas šuniukas N.Vilnioje

Šuniukas jaunas, nediduko ūgio, spalvos būdingos Džeko Raselo terjerui (balta/ruda). Antkaklio neturėjo. Jis blaškėsi nuo žmogaus prie žmogaus, nuo mašinos prie mašinos. Kai kurie žmonės buvo nusiteikę labai nedraugiškai jo atžvilgiu, o ir aikštelėje besisukiojantys automobiliai šuneliui kėlė grėsmę.

Todėl jis šiuo metu apsistojęs netoli esančioje prieglaudoje ir užima labai brangią beglobiams skirtą vietelę. O ir pats labai stresuoja prieglaudos aplinkoje. Šunelis neabejotinai turėjo šeimininkus, todėl labai viliamės, jog jo ieško.

Jei pametėte savo keturkojį draugą arba žinote, kieno jis, skambinkite tel.nr. 8 602 63641

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vilniuje vėjo nuverstas medis sutraiškė užsieniečių išsinuomotą automobilį (68)

Vilniuje kelionė nuomotu automobiliu Izraelio piliečiams buvo itin nemaloni - didžiulis vėjas ant jų užvertė medį.

Vilniaus oro uoste – sumaištis: niekur tokios darbo kokybės neteko matyti (424)

Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytoja Vilma Balčiūnienė, šiuo metu esanti Vilniaus oro uoste. Jos teigimu, pastarajame šeštadienio rytą susidarė beviltiška padėtis.

Kaunietis apstulbo pamatęs, ką darbuotojai pridarė kaimyno koridoriuje (29)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, gyvenantys Noreikiškėse, pasidalino nuotrauka, kurioje matosi, kaip kabelinės televizijos ir interneto paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai atliko instaliacijos darbus jų namuose.

Priglaudžia gyvūnus, apie kuriuos kiti pamiršta: namais dalijasi su ožiuku ir vištomis (69)

„Trijuose paršeliuose“ gyvena gyvūnai, kurių baigtis – paskerdimas... Tai gyvūnai, išgelbėti iš didžiulių fermų arba smulkių ūkių, iš blogų gyvenimo sąlygų, buvę ligoti gyvūnai. Čia jie turi galimybę gyventi tokį gyvenimą, kokio vertas kiekvienas gyvūnas – laisvai judėti, mėgautis draugų kompanija, gauti skanaus ir kokybiško maisto, jausti tik rūpestį ir meilę, sulaukti gydymo susirgus. Deja, ūkiuose gyvūnai to patirti dažniausiai negali.

To, ką patyrė Vilniaus restorane, nematė net filme: suplėšė pinigus ir metė į veidą atnaujinta 20:09 (390)

Į DELFI kreipėsi skaitytoja Rūta, papasakojusi apie netikėtą vakaro baigtį Vilniaus restorano. „To nesu mačiusi net filmuose“, – prisipažino ji ir laiške papasakojo, kaip maitinimo įstaigos savininkas suplėšė jos vyro paduotus 50 eurų. Restorano „La cocine de Jose“ savininkas prisipažįsta – iš tiesų taip pasielgė, nes neištvėrė nemalonių komentarų, kurių, jo manymu, sulaukė, nes yra užsienietis.