Rastas į Džeko Raselo terjerą panašus šuniukas

 (4)
Liepos paskutinėmis dienomis prie Naujosios Vilnios „Maxima“ parduotuvės buvo pastebėtas besiblaškantis šuniukas, labai panašus į Džeko Raselo terjerą.
Rastas šuniukas N.Vilnioje

Šuniukas jaunas, nediduko ūgio, spalvos būdingos Džeko Raselo terjerui (balta/ruda). Antkaklio neturėjo. Jis blaškėsi nuo žmogaus prie žmogaus, nuo mašinos prie mašinos. Kai kurie žmonės buvo nusiteikę labai nedraugiškai jo atžvilgiu, o ir aikštelėje besisukiojantys automobiliai šuneliui kėlė grėsmę.

Todėl jis šiuo metu apsistojęs netoli esančioje prieglaudoje ir užima labai brangią beglobiams skirtą vietelę. O ir pats labai stresuoja prieglaudos aplinkoje. Šunelis neabejotinai turėjo šeimininkus, todėl labai viliamės, jog jo ieško.

Jei pametėte savo keturkojį draugą arba žinote, kieno jis, skambinkite tel.nr. 8 602 63641

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (22)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (196)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.

Lietuvi, atsipeikėk: jei nesituokia, nereiškia, kad paliks (83)

Kaip mes galime siekti tolerancijos „kitoms“ visuomenės grupėms, jei nesugebame toleruoti vienas kito? Tarp vyresnių žmonių nusistovėję stereotipai dusina kiekvieną iš mūsų, nes tobulų nėra. Stereotipai apie šeimą, vyriškus vyrus ir moteriškas moteris, vaikų kiekį ir pinigus.

DELFI skaitytojai užfiksavo: į Kauną sugrįžo sniegas (12)

Nors po savaitės jau sulauksime pirmosios pavasario dienos, žiema lengvai pasitraukti nenori – kaip pranešė DELFI skaitytojai Kaune, trečiadienio popietę laikinojoje sostinėje pasnigo.

Švęsdami 160-asias Įkūrėjo metines, skautai pasitiko saulę (5)

Jei šiandien gatvėje, darbovietėje ar mokykloje išvysite žmones, pasipuošusius skautiškais kaklaraiščiais, nenustebkite – taip vasario 22 d., skautų Įkūrėjo dieną mini viso pasaulio skautai. Tradiciškai šią dieną skautai visame pasaulyje pradeda kartu pasitikdami pirmuosius saulės spindulius. Ne išimtis – ir Lietuva, rašoma pranešime spaudai.