Ralyje lenkų lenktynininkai – su lipdukais „Lenkija myli Lietuvą“nuotraukų galerija iš ralio „Kauno ruduo 2013“!

 (11)
Šeštadienį Kaune startavo ralis „Kauno ruduo 2013“. Šis, jau jubiliejinis 40 -asis ralis skirtas Kastyčiui ir Arvydui Girdauskams atminti.

Į lenktynių starto vietą prie Žalgirio arenos susirinko gausus būrys dalyvių. Iš viso ralyje dalyvauja 147 ekipažai iš viso pasaulio: Lietuvos, Rusijos, Lenkijos, Graikijos, Anglijos, Izraelio ir kitur.

Lietuvių komandose daugiausiai - „Mitsubishi“ automobiliai. Tarp išrikiuotų bolidų buvo galima pamatyti ir galingų „Subaru“, ir „Peugot 207 S2000“, „Ford Fiesta S2000“. Lenktynėse buvo ir rusiškas „žiguliukas“, kurio ekipažas – D. Čiutelė ir A. Dainys, tikrai nežadėjo lengvai pasiduoti varžovams.

Pirmąjį startą lenkų ekipažui davė Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidentas G. Furmanavičius. Prieš startą kiekvienas ekipažas davė trumpą interviu susirinkusiems. Žiūrovų buvo mažokai, nes daugelis jau laukė užsiėmę vietas greičio ruožuose. Daugelį bolidų puošė lipdukai „Lenkija myli Lietuvą“ - taip sportininkai išreiškė atsaką į lenkų futbolo chuliganų išsišokimą Poznanėje. Didelė šventė truko dvi dienas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kumščiais bėdas sprendusio Šiaulių „kelių gaidelio“ laukia baudžiamoji atsakomybė (56)

Vasario 20 d. Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pilietiško vairuotojo užfiksuotus ir policijai perduotus vaizdus. Jie publikuojami ir naujienų portale DELFI. Vaizdo medžiagoje užfiksuotas neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesys Šiauliuose, rašoma policijos pranešime spaudai.

Mylimojo netekusios pareigūnės laiškas žmonėms: viskas, ką mes darome, yra dėl Jūsų (185)

„Mes dirbame ne dėl savęs, ne dėl rezultatų, ne tam, kad prie kažko prisikabintume... Mes dirbame dėl jūsų, kad apgintume jus, apsaugotume jus, padėtume jums...“ – jautriame įraše feisbuke rašo pareigūnė Kristina Toliušytė. Mergina atvirai pasidalijo jautria istorija, kaip neteko artimiausio širdžiai pareigūnu dirbusio savo žmogaus ir kviečia žmones vertinti visų policininkų darbą. Ji sutiko, kad jautrus jos kreipimasis į kolegas ir tautiečius būtų paviešintas ir DELFI Piliečio rubrikoje.

Nufilmavo: kantrybės netekęs vairuotojas Šiauliuose į darbą paleido kumščius (303)

DELFI skaitytojas nufilmavo neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesį Šiauliuose – jo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kaip nepatenkintas visureigio savininkas sankryžoje nusprendė kumščiais pamokyti „per lėtai“ važiavusį žmogų.

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (21)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (12)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.