Ralyje lenkų lenktynininkai – su lipdukais „Lenkija myli Lietuvą“nuotraukų galerija iš ralio „Kauno ruduo 2013“!

 (11)
Šeštadienį Kaune startavo ralis „Kauno ruduo 2013“. Šis, jau jubiliejinis 40 -asis ralis skirtas Kastyčiui ir Arvydui Girdauskams atminti.

Į lenktynių starto vietą prie Žalgirio arenos susirinko gausus būrys dalyvių. Iš viso ralyje dalyvauja 147 ekipažai iš viso pasaulio: Lietuvos, Rusijos, Lenkijos, Graikijos, Anglijos, Izraelio ir kitur.

Lietuvių komandose daugiausiai - „Mitsubishi“ automobiliai. Tarp išrikiuotų bolidų buvo galima pamatyti ir galingų „Subaru“, ir „Peugot 207 S2000“, „Ford Fiesta S2000“. Lenktynėse buvo ir rusiškas „žiguliukas“, kurio ekipažas – D. Čiutelė ir A. Dainys, tikrai nežadėjo lengvai pasiduoti varžovams.

Pirmąjį startą lenkų ekipažui davė Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidentas G. Furmanavičius. Prieš startą kiekvienas ekipažas davė trumpą interviu susirinkusiems. Žiūrovų buvo mažokai, nes daugelis jau laukė užsiėmę vietas greičio ruožuose. Daugelį bolidų puošė lipdukai „Lenkija myli Lietuvą“ - taip sportininkai išreiškė atsaką į lenkų futbolo chuliganų išsišokimą Poznanėje. Didelė šventė truko dvi dienas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (48)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (3)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (47)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.