Ralyje lenkų lenktynininkai – su lipdukais „Lenkija myli Lietuvą“nuotraukų galerija iš ralio „Kauno ruduo 2013“!

 (11)
Šeštadienį Kaune startavo ralis „Kauno ruduo 2013“. Šis, jau jubiliejinis 40 -asis ralis skirtas Kastyčiui ir Arvydui Girdauskams atminti.

Į lenktynių starto vietą prie Žalgirio arenos susirinko gausus būrys dalyvių. Iš viso ralyje dalyvauja 147 ekipažai iš viso pasaulio: Lietuvos, Rusijos, Lenkijos, Graikijos, Anglijos, Izraelio ir kitur.

Lietuvių komandose daugiausiai - „Mitsubishi“ automobiliai. Tarp išrikiuotų bolidų buvo galima pamatyti ir galingų „Subaru“, ir „Peugot 207 S2000“, „Ford Fiesta S2000“. Lenktynėse buvo ir rusiškas „žiguliukas“, kurio ekipažas – D. Čiutelė ir A. Dainys, tikrai nežadėjo lengvai pasiduoti varžovams.

Pirmąjį startą lenkų ekipažui davė Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidentas G. Furmanavičius. Prieš startą kiekvienas ekipažas davė trumpą interviu susirinkusiems. Žiūrovų buvo mažokai, nes daugelis jau laukė užsiėmę vietas greičio ruožuose. Daugelį bolidų puošė lipdukai „Lenkija myli Lietuvą“ - taip sportininkai išreiškė atsaką į lenkų futbolo chuliganų išsišokimą Poznanėje. Didelė šventė truko dvi dienas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (366)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (1)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (368)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.

Vilniuje vėjo nuverstas medis sutraiškė užsieniečių išsinuomotą automobilį (60)

Vilniuje kelionė nuomotu automobiliu Izraelio piliečiams buvo itin nemaloni - didžiulis vėjas ant jų užvertė medį.