Po lipduku galvojo radęs „tikrąją“ akcijinių batų kainą

 (322)
Manau, jau ne vieną kartą teko susidurti su parduotuvių taikomomis „akcijomis“. Štai dar viena gudrybė, su kuria šiandien man teko susidurti.
Štai kaip atrodo kainų skirtumas pirkėjui

Šiandien nutariau nusipirkti naujus batus, buvau matęs kad parduotuvėje yra nuolaidos, tad nutariau nuvykti ten. Parduotuvėje aptarnavimas labai malonus, tad be vargo radau norimus batus, kurie anksčiau kainavo 319 Lt, o aš juos nusipirkau už 199 Lt.

Grįžęs namo, nusprendžiau pažiūrėti kas slepiasi po senos kainos „319 Lt“ lipduku. O ten buvo užklijuota bei su juodu markeriu užtušuota kaina „199 Lt“. Na, batai tikrai gražūs ir jais džiaugiuosi, bet jaučiuosi kaip apgautas. Kam parduotuvės taip sukčiauja? Juk tokia kaina už batus nėra didelė, nejaugi didieji monopolininkai neturi gėdos jausmo?

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

DELFI komentaro pasiteiravo UAB „DEICHMANN AVALYNĖ“ atstovų. Pardavimų vadovė Živilė Mazurkaitė teigia, kad nesusipratimas įvyko dėl gamintojo klaidos.

„Kartais nutinka taip, kad gamintojas klaidingai paženklina prekes: taip gali atsitikti ir dėl prekių gausos, ir dėl spaudos klaidų. Tačiau visas gautas prekes ir jų kainas parduotuvės tikrina pagal oficialų, „Deichmann“ patvirtintą tinklo kainyną. Jei kaina oficialiame kainyne nesutampa su kaina ant batų dėžutės, pastaroji ištaisoma rankiniu būdu. T. y. ant batų dėžutės užklijuota kaina užtušuojama, o ant jos užklijuojama teisinga kaina, nurodyta oficialiame kainyne.

Tai gali būti tiek kainos sumažinimas, tiek jos padidinimas – kaip, pavyzdžiui, šio skaitytojo atveju. Pagal kainyną pradinė šios poros kaina – 319 Lt, tačiau batų dėžutės buvo gautos su klaida, todėl jos ištaisytos rankiniu būdu. Pagarba klientams ir švari kainų politika – viena pamatinių „Deichmann“ vertybių, todėl kompanija įdeda daug pastangų, kad tokių atvejų būtų kuo mažiau“, - paaiškino ji.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (40)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (96)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (88)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.