Po apsipirkimo palygino produktų kainas Lenkijoje ir Lietuvoje: skirtumą galima matuoti kartais

 (401)
Savaitgalį sumąstėme nuvažiuoti iki Lenkijos, pasivaikščioti po parduotuves ir galbūt kažką parsivežti į namus. Pirkinių sąrašo neturėjome, tad pirkome daugmaž tą patį, ką perkame ir Lietuvoje.
© DELFI skaitytojas

Iš pradžių kai kurios kainos atrodė tiesiog neįtikėtinai mažos, tačiau priėjus prie kasų paaiškėjo, kad viskas taip ir yra. Palyginus kainas Lietuvoje ir Lenkijoje, kainų skirtumą jau galima matuoti ne tik procentais, tačiau ir kartais.

Akį ypatingai rėžė gaiviųjų gėrimų kainos, pavyzdžiui, 2 l limonado butelio kaina „Tesco“ prekybos centre buvo tik 0,61 euro ir jokių depozito mokesčių. Taip pat neįtikėtinos alkoholinių gėrimų kainos. Kol Lietuvos politikai kovoja su alkoholiu, didina akcizus, savo akimis mačiau kaip tautiečiai iš parduotuvės vežasi pilnus vežimėlius alaus, sidro bei pakuotėmis krauna į savo automobilius (...).

Pridedu pagrindinių pirkinių palyginimą Lenkijoje ir Lietuvoje. Kelionė iš Kauno kainavo apie 12 eurų, išvykome sekmadienio rytą (~ 8 val.), o pietavome jau namuose.

Kainų palyginimas:

Po apsipirkimo palygino produktų kainas Lenkijoje ir Lietuvoje: skirtumą galima matuoti kartais
© DELFI skaitytojas

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Esate vykę apsipirkti į Lenkiją? Pasidalykite savo patirtimi! Ar pastebėjote kainų skirtumus, ką pirkote, ar pavyko sutaupyti? O gal atvirkščiai – išleidote daugiau, nei tikėjotės? Jūsų minčių lauksime el.p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Lenkija“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (19)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (111)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (13)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.