Pikti paukščiai išskrido: kaip „Iki“ pasityčiojo iš mūsų vaikųPrekybos tinklas atsakė mamai

 (1128)
Piktų paukščių maniją bandęs sukelti prekybos centrų "Iki" šeštadienį pasityčiojo iš vaikų ir tėvelių.
Angry birds figūrėlė
© DELFI (E.Fuks) nuotr.

Į Vilniaus Šeškinės „Iki“ prekybos centrą užsukome pirmą kartą gyvenime, labiau sušilti, nei apsipirkti. Būtent šią parduotuvę pasirinkome todėl, kad vaikai labai norėjo piktų paukščių, kuriuos, kaip girdėjo per televiziją, galima gauti už nurodytas prekes ar tam tikrą sumą, sumokėtą už pirkinius.

Nusipirkome, ko reikėjo ir priedo pasiėmėme krūvą glazūruotų sūrelių, kurie buvo pažymėti piktų paukščių lipdukais – kad po vieną gautų abu mažyliai.

Susimokėjome, tačiau atiduodama kvitą pardavėja atsiprašė, kad nebeturi to, dėl ko į šią parduotuvę užsukome – tų nelaimingų paukščių. „Visoje parduotuvėje nėra ir šį savaitgalį nebus. Ateikite pirmadienį ir su kvitu galėsite pasiimti“, - paaiškino.

Ta nauja manija, mano nuomone, idiotizmas ir patys kalti, kad jai pasidavėme. Tačiau, kaip įsitikinome, jos organizatoriai – cinikai, jei ne daugiau. Labiausiai mane apstulbino žinia, kad dėl parduotuvės kaltės negavę dovanėlių, jų turėsime grįžti būtent į tą patį prekybos centrą Šeškinėje, o ne kitur.

„Kur pirkote prekes, kur negavote paukščių, ten ir turėsite jų ateiti, tik neskubėkite, nes savaitgalį neveš“, - pakartojo ir informacijoje.

Tačiau man taip ir liko neaiškūs keli dalykai. Visų pirma, kodėl agresyvią reklaminę akciją surengę „Iki“ specialistai vilioja į parduotuvę vaikus iš tolo matomais piktų paukščių balionais, jei tų žaisliukų nebėra ir visą savaitgalį nebus?

Kodėl iš prekybos centro lentynų  nenuimti piktų paukščių paveikslėliai, žymintys prekes už kurias jie turi būti duodami, bet – neduodami?

Kodėl agresyvios piktų aukščių reklamos fone nėra įspėjimo pirkėjams, kad prekybos centras neturi to, kuo bando privilioti mažuosius?

Mums su saviškiais nusivylimas „Iki“ baigėsi bendru sutarimu: išbraukiame šį prekybos tinklą iš tų, į kuriuos einame sąrašų kaip nepatikimą – nevykdantį savo įsipareigojimų ir negerbiantį klientų.

„Iki“: atsiprašome mamos, figūrėlių jau atvežėme

Į nepatenkintos mamos laišką sureagavo prekybos tinklas „Iki“.

„Pirmiausia labai atsiprašome laiško autorės ir jos vaiko dėl nesusipratimo, kurį jau išsprendėme – minėtoje parduotuvėje jau atvežtas pakankamas kiekis piktųjų paukščių žaidimo figūrėlių. O mamai Ievai patogiu būdu pristatysime daugiau „Angry birds Egg‘z“ žaidimo figūrėlių. Susidomėjimas „Angry birds Egg‘z“ žaidimu išties didžiulis. Džiaugiamės, kad mums pavyko paskatinti gyvą vaikų bendravimą ir juos atitraukėme nuo mobiliųjų telefonų ir kompiuterių“, - DELFI atsiųstame komentare sako prekybos tinklo „IKI“ Viešųjų ryšių departamento vadovas Andrius Petraitis.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (71)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.