Pavasaris Šiauliuose: sušilo oras, keleivėms pakilo noras

 (82)
Šildančia pavasario saule mėgaujamasi įvairiai. Šįkart Šiauliuose merginos nusprendė gerą orą atšvęsti sėdėdamos ant važiuojančio automobilio stogo.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Bent jau taip atrodo pasižiūrėjus DELFI skaitytojo atsiųstą vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip dvi merginos pasivažinėjimą BMW automobiliu paįvairina išlindusios per viršutinį liuką.

DELFI skaitytojas atsiųstą vaizdo įrašą pavadino lakoniškai – „Atšilo oras“. Jis teigė, kad netikėtą vaizdelį užfiksavo Šiauliuose, Vilniaus ir Dubijos gatvių sankryžoje, važiuojant Radviliškio kryptimi.

Vaizdo įraše matyti, kaip iš važiuojančio BMW automobilio stoglangio išlenda mergina ir prisėda ant automobilio stogo. Vėliau prie jos prisijungia ir kita, merginos apsikabina ir kelionę tęsia važiuodamos nebe automobilio viduje, bet ant stogo.

DELFI jau anksčiau rašė, kad 2013 m. vasarą dvi merginas ant automobilio stogo vežiojusiam vaikinui policija skyrė baudą už tai, kad jis „chuliganiškai vairavo automobilį nesilaikydamas atsargumo ir keldamas pavojų keleiviams, kuriuos be jokio aiškaus tikslo ir motyvo vežė ant automobilio stogo ir variklio dangčio. Tokiais veiksmais buvo sukeltas pavojus keleivių saugumui“.

Neturinčiam dviejų metų vairavimo stažo P. M. (gim. 1994 m.) skirta 1 tūkst. litų bauda ir 12 mėnesių atimtas vairuotojo pažymėjimas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (33)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.