Pasidalink! Naktinės Vidurnakčio eitynėsnuotraukų galerija

 (12)
Po žvaigždėtu rugpjūčio dangumi penktadienio naktį vyko Vidurnakčio eitynės. Taip pavadintas pirmą kartą Lietuvoje vyksiantis renginys, skirtas prisiminti išėjusiems anapilin.
© VšĮ "Tėviškės namai" nuotr.

Jo metu naktinėmis Alytaus gatvėmis žygiuojantys gyventojai ir miesto svečiai prisiminė mirusius bei uždegs žvakutes jiems atminti. Prisijungęte prie akcijos? Pasidalinkite nuotraukomis ir įspūdžiais su DELFI Piliečiu!

Nuotraukomis iš renginio su DELFI Piliečiu pasidalino VšĮ „Tėviškės namai“, dalis jų - čia:

Buvo svarstoma, kad akcijoje gali dalyvauti net apie 300 žmonių, ją ren­gia Aly­taus vi­suo­me­ninės or­ga­ni­za­ci­jos, rašo alytausnaujienos.lt. 

Jei buvote jų būryje, pasidalinkite akcijos akimirkomis. Papasakokite, kodėl nusprendėte dalyvauti renginyje? Ar manote, kad tokių renginių turėtų vykti daugiau? Taip pat laukiame nuotraukų iš Lietuvoje pirmą kartą vyksiančių Vidurnakčio eitynių.

Jūsų laiškų lauksime el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Vidurnakčio eitynės“.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Šiukšlės Karoliniškėse bado akis: patys gyventojai turi susizgribti (72)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, norėdamas paviešinti nepakenčiamą šiukšlių situaciją Vilniaus Karoliniškių mikrorajone, Gerbutavičiaus g. 10. Anot jo, vaizdas ne tik atgrasus, bet ir darantis blogą įtaką mokiniams. „VSA Vilnius“ komunikacijos specialistas Mindaugas Grinius aiškina, kad atliekų tvarkytojai už šiukšlių tvarkymą atsakingi tik išvežimo metu.

Įsiutino „Lietuvos geležinkelių” sprendimas kelti kainas: noriu skelbti boikotą (171)

Turbūt daugelis girdėjote naujieną, kad nuo liepos 1 d. traukinių bilietai yra branginami, neva per didelis žmonių srautas jais važiuoja. Bet mes, kaip ir dažnai būdinga mūsų tautai, paburnosim, jog kyla kainos ir viskas tuo pasibaigs.

Nufilmavo: vairuotojo laikas svarbesnis nei KET (8)

Kartais pasižiūrėjus į keliuose susidariusias situacijas, galima pagalvoti, jog kai kurie vairuotojai ne tik jaučiasi viršesni kitų vairuotojų atžvilgiu, bet ir visiškai nepaiso kelių eismo taisyklių. Akiplėšiško vairavimo pavyzdį užfiksavo ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (53)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.