Pasidalink! Naktinės Vidurnakčio eitynėsnuotraukų galerija

 (12)
Po žvaigždėtu rugpjūčio dangumi penktadienio naktį vyko Vidurnakčio eitynės. Taip pavadintas pirmą kartą Lietuvoje vyksiantis renginys, skirtas prisiminti išėjusiems anapilin.
© VšĮ "Tėviškės namai" nuotr.

Jo metu naktinėmis Alytaus gatvėmis žygiuojantys gyventojai ir miesto svečiai prisiminė mirusius bei uždegs žvakutes jiems atminti. Prisijungęte prie akcijos? Pasidalinkite nuotraukomis ir įspūdžiais su DELFI Piliečiu!

Nuotraukomis iš renginio su DELFI Piliečiu pasidalino VšĮ „Tėviškės namai“, dalis jų - čia:

Buvo svarstoma, kad akcijoje gali dalyvauti net apie 300 žmonių, ją ren­gia Aly­taus vi­suo­me­ninės or­ga­ni­za­ci­jos, rašo alytausnaujienos.lt. 

Jei buvote jų būryje, pasidalinkite akcijos akimirkomis. Papasakokite, kodėl nusprendėte dalyvauti renginyje? Ar manote, kad tokių renginių turėtų vykti daugiau? Taip pat laukiame nuotraukų iš Lietuvoje pirmą kartą vyksiančių Vidurnakčio eitynių.

Jūsų laiškų lauksime el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Vidurnakčio eitynės“.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Komiškas vaizdelis Marijampolėje: drausmina šaligatviais lakstančius pėsčiuosius (3)

Esate matę keistoje vietoje pastatytą kelio ženklą? Kažin, ar jis prilygsta tam, kurį pavyko užfiksuoti marijampoliečiui Karoliui. Vienoje socialinio tinklo grupėje vyras pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota itin komiška situacija – pėsčiųjų prašoma neviršyti 30 km/h greičio. Nuotrauka Karolis sutiko pasidalyti su DELFI Piliečiu.

Papiktino kaimynų elgesys daugiabučio aikštelėje: kreipėmės visur (17)

Ne paslaptis, jog pasitaiko atvejų, kai kauniečiai savarankiškai imasi „įvedinėti tvarką“ savo gyvenamoje teritorijoje. Faktas patvirtintas dar kartą, kai portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo laiškas-skundas dėl dideliais akmenimis užtvertos kiemo teritorijos. Esą kieme dėl sudarytų kliūčių neįmanoma pravažiuoti automobiliu. Tačiau, kad ir kam besiskųstumei, pasak vyro, niekas negirdi ir problemos spręsti nesiima.

Ypatingą skelbimą apie garažą parašęs vyras susilaukė didžiulio internautų dėmesio (69)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Absurdiškas sekmadienio atsitikimas: į Ignaliną keliavę panevėžiečiai nusivylė savivaldybe (2)

Jūsų dėmesį norime patraukti absurdišku sekmadienio atsitikimu. Manau, esate girdėję apie teatro festivalį „Šimtakojis“, kuris vyksta visoje Lietuvoje. Mūsų spektaklis, absurdo drama „13“, dalyvaudamas šiame konkurse laimėjo pirmąja vietą, ir kaip prizą gavo nemokamą išvyką į kitą etapą Ignalinoje. O su šiuo laimėjimu prasidėjo „linksmybės“.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (4)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.