„Norfoje“ parduodama žuvis suglumino pirkėją

 (197)
Vilniuje esančioje „Norfos“ parduotuvėje apsilankęs pirkėjas buvo nemaloniai nustebintas. Ant ledu padengto prekystalio parduotuvėje, kur sudedama atšaldyta, jau nebegyva pardavimui skirta žuvis, jis pamatė erškėto judėjimą.
© DELFI

Skaitytojas tokiu vaizdu pasibaisėjo – žuvis, pasak jo, buvo dar gyva, bet „apipilta ledu ir parduodama“. Jis nesuprato, kodėl erškėtas neatsidūrė akvariume, kaip kitos pardavimui skirtos gyvos žuvys.

„Juk jei žuvis dar gyva, ją reikėtų laikyti akvariume kaip kad karpius, o ne palaidotą lede ir parduodamą it negyvą“, – piktinosi jis.

DELFI kreipėsi į „Norfa“ spaudos atstovą Darių Ryliškį, kuris atsiprašė skaitytojo už patirtas nemalonias emocijas.

„Mes iš tiekėjų gauname atšaldytą žuvį t. y. žuvis, kuriai buvo atimta gyvybė ir padėta ant ledo. Tai laikoma šviežia žuvis, kuri yra atšaldyta ir yra laikoma ant ledo, kad nesugestų.

Šuo atveju čia yra atšaldyta žuvis, tiekėjas ją nugalabijo ir atsiuntė mums. Manau, kad žuvis buvo neseniai nugalabyta ir galbūt refleksai kažkokie pasireiškė. Galima tiktai atsiprašyti pirkėjo už nemalonias akimirkas, bet mes laikomės visų taisyklių ir prekiaujame, suprantama, negyva žuvimi“, – sakė pašnekovas.

D. Ryliškis patikslino, kad tokiu atveju reiktų kreiptis į parduotuvės administraciją.

Esate užfiksavę ką nors panašaus? Norite pasidalinti pastebėjimais iš parduotuvių? Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (50)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (106)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.