Nelaimė privertė susimąstyti apie vilniečius persekiojančią bėdąįspėjame - nuotraukos gali šokiruoti

 (37)
Kreipiuosi, į DELFI, norėdama iškelti vieną nemenką problemą, esančią Vilniuje. Manau, jog tai yra susiję su kiekvienu iš mūsų. Jau seniai susiduriame su problema dėl sausuolių medžių, kuriais nesirūpinama, tačiau miesto savivaldybė į šią problemą, atrodo, žiūri pro pirštus. Mes irgi tylėjome, kol pirmadienį, rugpjūčio 4 d., neįvyko kraupi nelaimė.
© J. Mėlinauskaitės nuotr.

Vilniaus mieste, Žvėryno mikrorajone grįžus iš darbo pasitiko ne pats maloniausias vaizdas. Moteris poilsiaudama paupyje buvo prispausta nudžiuvusio medžio, ji kritinės būklės buvo nugabenta su greitąja pagalba į reanimaciją.

Ankščiau, prieš porą metų savivaldybės prašėme, jog šis medis būtų pašalintas, kaip keliantis grėsme aplinkiniams ir jų saugumui, nes kiekvieną dieną paupiu mėgaujasi ir vaikšto ir darželio auklėtinių grupės, taip pat ir jaunesni bei vyresni žmonės ateina pasigrožėti upės vingiu, ar atsigaivinti šalimais esančiame šaltinėlyje.

Taip pat šalimais, prie pėsčiųjų tilto stovintis, tiesiai prie pėsčiųjų tako išdžiuvęs didžiulis ąžuolas nėra aptvertas nei apsauginėmis tvorelėmis, nei imtasi kitų saugumui užtikrinti priemonių, kas dieną einame pro šį medį ir bijome, jog užgrius ant galvos.

Žinoma, aš šneku tik apie aplinkui esančius ypač kritinės būklės medžius, o tokių yra labai daug. Kyla klausymas - „Kodėl miesto centre yra kertami žmonių sveikatai nekertami medžiai, tačiau valdžioje esantys žmonės negali pasirūpinti medžiais keliančiais pavojų žmonių sveikatai?“ . Įkeliu keletą nuotraukų iš įvykio vietos, iš karto pranešu, jog nuotraukos gali šokiruoti.

Būtų gerai, jog bent kažkas tada sukrustų pasirūpinti žmonių saugumu.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Publikavus tekstą, į DELFI kreipėsi skaitytoja Dalia, pasidalijusi nuotraukomis iš Senojo Ukmergės plento.

„Nufotografavau sausuolius, kurie Senajame Ukmergės plente, prie Bendorėlių irgi laukia savo aukų. Šalia yra ir daugiau tokių sausuolių. Gal galėtumėt paviešinti, nes nežinau į ką kreiptis. Įvykus nelaimei, kaltų nebus“, - rašė ji.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (156)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.