Maistas ligoninėje: net išsigandau pamačiusi

 (1237)
„Kai atnešė pusryčius, net išsigandau pamačiusi“, – pasakojo DELFI skaitytoja, nustebusi, koks maistas jai buvo patiektas Utenos ligoninėje. Vasarą ten dėl vaiko ligos besilankiusi moteris tąkart gauto patiekalo nenufotografavo, tačiau jos draugei atsidūrus toje pačioje įstaigoje, jos atsiųsta nuotrauka atgaivino prisiminimus.
© Facebook nuotr.

DELFI paprašė jais pasidalinti. Moteris pasakojo, kad ligoninėje kartu su atžala lankėsi birželį. Kadangi ji ligoninėje nakvojo, ryte sulaukė pusryčių, kurie moterį labai nustebino.

„Kai atnešė pusryčius, net išsigandau pamačiusi, pamakalavusi šaukštu net nesupratau, ten košė ar sriuba. Taigi, mamytei teko batonas su sviestu, vaikučiui – neaiški košytė. Daugiau nieko neturėjau, tad pabandžiau suvalgydinti vaikui du šaukštus – daugiau nevalgė. Paskambinau mamai ir paprašiau, kad atneštų normalaus maisto. Apie arbatą ar kompotą net nešneku – tiesiog pasaldintas vanduo su skoniu“, – pasakojo moteris.

Nuotrauką su tokiais pat pusryčiais atsiuntė vėliau toje pat ligoninėje apsilankiusi jos draugė.

Skaitytoja stebėjosi, kodėl ligoninėje patiekiamas toks maistas. „Jeigu jau esam Europos Sąjungoje ir jeigu jau padėtis gerėja, tai kodėl ES projektai pradedami ne nuo esminių dalykų, kaip normalus maitinimas ligoninėse, darželiuose ir pan. Kodėl yra vis dar palaikoma sistema, kuri buvo sovietiniais laikais?“, – piktinosi ji.

DELFI dėl šio bei kitų skaitytojos išdėstytų klausimų kreipėsi į Utenos ligoninę, kuriai persiuntė ir gautą nuotrauką. Jos atstovų teigimu, dėl ligoninėje tiekiamo maisto ypatingų nusiskundimų negaunama. Ligoninės atstovai stebėjosi, kodėl mama skundą pateikė praėjus trims mėnesiams po apsilankymo ligoninėje ir apgailestavo, kad ji liko nepatenkinta įstaigoje suteiktomis stacionarinio gydymo paslaugomis. Ligoninės atstovų teigimu, paciento mama ligoninei nesiskundė.

„Dėl pacientų dietinio maitinimo, kurį ligoninė perka iš konkursą laimėjusio tiekėjo, ypatingų nusiskundimų negauname. Apgailestaujame ir suprantame, kad sveikiems, stipriau pavalgyti pratusiems maitinimas gali pasirodyti nepakankamas, arba dėl dietinių reikalavimų (↓druskos, ↓cukraus) maistas neskanus. Maitinimas pagal P1 dietą skiriamas visiems tėvams slaugantiems sergantį vaiką iki 3 metų amžiaus.

Ligoninės administracija periodiškai kontroliuoja ligoniams pateikiamo maisto temperatūros, porcijų dydžių, energetinės vertės atitikimą normatyvams. Apklausiant pacientus esame sulaukę ir pasiūlymų maitinti picomis...“, – teigiama ligoninės komentare.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Esate atsidūrę panašioje situacijoje? Pasidalinkite! Jūsų minčių laukiame žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (124)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.