Lietuviško aptarnavimo ypatybės įsiutino: galvojau, kad sapnuoju...

 (57)
Kaip prieš kelis metus pirkau šunį, veisėja prasitarė: blogiausia, kas gali nutikti veislei, tai jei ji taps populiari. Lygiai tą patį galėčiau pasakyti apie profesijas, kurios tampa madingomis... Konkrečiai kalbu apie fotografo specialybę. Dabar fotografuoja visi, kas netingi, ir kai staigiai prisireikia kažką nufotografuoti, žmogui sunku susigaudyti, kai atskirti pelus nuo grūdų.
© Shutterstock nuotr.

Dvejodamas, kur kreiptis, pasiskelbiau feisbuko grupėje, kur renkasi fotografuojantieji. Aprašiau, ko noriu, kada noriu ir taip toliau. Reikėjo paprasčiausių keliolikos sendaikčių profesionalių nuotraukų.

Pakomentavo keli fotografai, mestelėjo savo puslapių nuorodas. Nieko blogo negalvodamas ir parašiau pirmajam. Aprašiau dar kartą, ko man reikia ir kada galėčiau susitikti. Atsakymas šokiravo!

„Profesionalusis“ fotografas atsakė, maždaug, iš bėdos galime susitikti po dviejų savaičių, nors jis nesupranta, kam man reikia tokių nuotraukų...

Negalėjau patikėti savo akimis. Galvojau, kad sapnuoju... Pardavėjas klausia, kam man reikalinga jo paslauga, nes ji bevertė? Neįsivaizduoju, kas dėjosi to žmogaus galvoje, jei pats (matydamas, ko noriu, ir norėjau ne grupinio sekso fotosesijos) pasisiūlė, o paskui leido sau pareikšti, kad stebisi, kam man to reikia... Bendrą sumą už nuotraukas siūliau (pagal jo užsirašytas kainas) 50 eurų, sakyčiau, už tiek galima ir daugiau, nei paprastus daiktus pafotkinti... Na, bet nustebintas tokio nemalonaus bendravimo, nieko neatrašiau.

Parašiau antrajam, kuris pasisiūlė. Daugmaž susitarėm viską, bet paskui jis ėmė ir dingo... Kažkaip nepagalvojau apsikeisti numeriais, o feisbuke ėmė neatrašinėti. Kai parašiau keletą piktesnių žinučių, buvau užblokuotas... Norėjosi susikurti dar dešimt profilių ir iškeikti jį visais keiksmais, kuriuos žinau, kad sugaišo mano laiką...

Galiausiai parašiau trečiajam, tiksliau, trečiajai. Kalbėjo maloniai, sutikau palaukti porą dienelių, kol atsilaisvins. Po tų dviejų dienų parašiau (mandagiai). Ji paprašė dar kiek palaukti, labai kažkuo užsiėmusi. Daviau tris dienas... Po jų parašiau kiek pikčiau, bet tikrai vis dar maloniai. Jos tonas irgi pasikeitė. Ėmė rastis vis daugiau šypsenėlių ir nesupratimo, kur taip skubu, ir kodėl jos nelaukiu... Galiausiai pareiškiau: penktadienį arba niekada! „Negaliu, mamos gimtadienis“, – atsakė. Nesusivaldžiau, pasiunčiau ją ir dabar jau pats užblokavau. Pažiūrėjau keletą „Pasidaryk pats“ vaizdo įrašų ir nusifotkinau, ką reikia, savo jėgom, ir visai neblogai išėjo.

Žodžiu, patariu būti atsargiems ir neužkibti ant piemenų, norinčių lengvų pinigų. Kreipkitės tik į patyrusius profesionalus, ir geriausia, mano nuomone, ne feisbuke. O tai pasiūlę pinigų už keletą mygtuko spustelėjimų liksite kvailio vietoje...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalyti savo mintimis? Galbūt turite visai kitokią nuomonę? Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt arba žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (131)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.