Lietuvė įamžino spalvingą šventę Londone

 (6)
Didžiojoje Britanijoje gyvenanti Simona Lezdina rugpjūčio 28-29 d. apsilankė Londone vykstančiame Notting Hillo karnavale. Tai didžiausias Europoje gatvėje vykstantis vakarėlis, kuriame dalyvavusi lietuvė įamžino spalvingus festivalio vaizdus ir panoro jais pasidalinti su DELFI skaitytojais.
© Simonos Lezdinos nuotr.

Pasak S. Lezdinos, festivalio metu spalvingai apsirengę žmonės eina per gatves, garsiai grojant muzikai, o žygiuojant yra apipilami spalvotais dažais, tirpiu šokoladu ir net apipurškiami putomis.

Internete rašoma, kad Notting Hilo festivalis pirmą kartą įvyko 1964 m., Karibų šalių bendruomenėms, turinčioms protėvių Afrikoje, prisimenant savo kultūrą ir tradicijas. Dabar Londone ši šventė vyksta kasmet.

Kaip pasakojo DELFI skaitytoja S. Lezdina, jį festivalyje nusprendė sudalyvauti gavusi kvietimą iš prancūzės, kasmet į Angliją atvykstančios būtent dėl šios šventės.

Pasak šiemet fotografijos studijas baigusios merginos, festivalyje tvyro optimistiška atmosfera – žmonės šoka, dainuoja, šypsosi ir linksminasi.

„Akį traukia jų apranga – ryškūs spalvoti kostiumai. Policijos pareigūnai prižiūri festivalio tvarką, o greitoji pasiruošusi bet kada padėti nukentėjusiems. Manau, kitais metais taip pat sudalyvausiu festivalyje“, – mano lietuvė.

Dalijamės jos įamžintomis festivalio akimirkomis:

Norite pasidalyti savo nuotraukomis iš įspūdingo užsienyje ar Lietuvoje vykusio renginio? Siųskite jas mums el.paštu pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.