Konkursas! Esu medikas ir dirbu provincijoje

 (6)
Daug galima pasiekti tik užsienyje? Ar Vilniuje? Iš bėdos - Kaune? Taip mano ne visi. Susikrovę į lagaminus aukštųjų mokslų diplomus, jie palieka užterštus miestus, nuolatines spūstis ir visur lydintį stresą bei grįžta į gimtuosius miestus ir miestelius kurti sau ir kitiems tokio gyvenimo, apie kurį svajojo. Šioje idealistų armijoje – ir medikai. Būtent Jūsų ir prašome – pasidalinkite, koks yra Hipokrato priesaiką priėmusiųjų gyvenimas Lietuvos provincijoje.
© Vida Press

Pasidalinkite – ar sudėtinga gydytojams rasti pacientų, užsidirbti, kaip atrodo mažesniame Lietuvos mieste įsikūrusi poliklinika ar ligoninė? Ar skiriasi Jūsų pacientai ir Jūsų kolegos gydytojai nuo tų, kurie gyvena didžiuosiuose miestuose? Kaip pavyksta lavinti profesinius įgūdžius? Koks Jūsų darbo krūvis? Ar patartumėte kitiems medikams nebijoti mažesnių miestelių, o gal atvirkščiai – verčiau jau emigruoti, jei nepavyksta įsidarbinti sostinėje? Kokie Jūsų ateities planai - norite čia likti ar planuojate išvykti kitur?

Papasakokite savo istoriją – kaip atsidūrėte provincijoje, kokie darbo čia privalumai ir trūkumai, padėkite apsispręsti jauniems medikams, kaip elgtis po studijų.

Jūsų minčių laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Provincija“ iki gegužės 28 d. Dviejų įdomiausių istorijų autoriams įteiksime knygą „Kalbos, pakeitusios pasaulį“.

Savo mintimis taip pat galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (58)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (3)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.