Klaipėdoje – muilo burbulų fiesta

 (2)
Ne tik gausus poilsiautojų būrys Klaipėdos paplūdimiuose skelbia apie tuoj prasidėsiančią kalendorinę vasarą. Uostamiesčio Atgimimo aištėje į dangų pakilę spalvoti muilo burbulai paskelbė kasmetinį vasariškąjį „Burbuliatoriaus“ atidarymą.
© Organizatorių nuotr.

Klaipėdos Atgimimo aikštėje tiek maži, tiek dideli pūtė atsineštus muilo burbulus. Į dangų kylantys spalvoti muilo kamuoliukai labiausiai džiugino mažuosius uostamiesčio gyventojus bei jų tėvelius. Jau trečią vasarą „Burbuliatoriuje“ vakarus leidžia mama Žydrūnė su mažuoju sūneliu.

Moteris pasakojo, kad smagu dalyvauti tokiuose renginiuose, kur yra daug žmonių, nes sūnus susiranda draugų, gali pabendrauti su kitais vaikais. Pasak klaipėdietės, tokie renginiai yra labai reikalingi, tačiau reikėtų tematikos įvairovės. Žydrūnė prisimena, kad prieš metus, vasarai baigiantis, į „Burbuliatorių“ rinkdavosi vis mažiau žmonių, nes jiems ėmė pabosti.

Burbuliatorius“ Klaipėdos miesto Atgimimo aikštėje vyks visą vasarą, kas antrą pirmadienį, 18.30 val.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (71)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.