Kaunietis: bulvių laukais geriau išeitų pravažiuoti…

 (9)
Lietus – priešas ne tik kelio darbus atliekantiems, bet ir vairuotojams, kurie keliauja per tas atkarpas, kuriose darbai yra atliekami.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi skaitytojas, kurio nuomone, darbų rangovai pernelyg mažai dėmesio skiria laikinų, kelio darbus apvažiuoti skirtų, kelių priežiūrai. Tokios mintys vyrui kilo po beveik savaitę trukusio lietaus, kurio dėka minėtasis apvažiavimas kelyje „Vaišvydava – Girionys – Piliuona“ tapo beveik nepravažiuojamas.

„Kas atlygins žmonėms nuostolius už sulaužytas važiuokles ir ratlankius? Neįmanoma pravažiuoti ir važiuojant 3 kilometrų per valandą greičiu, – pasakojo vyras. – Mano manymu, rangovai turėtų pasirūpinti savo keliuku, kuris ką tik buvo padarytas apvažiuoti remontuojamą kelio atkarpą, o ne palikti likimo valiai žmones, kurie neturi kito apvažiavimo ir turi laužyti savo automobilius.“

Vairuotojas pasakojo, kad savaitgalį jam teko minėtuoju keliu važiuoti net kelis kartus ir kaskart jis pastebėdavo automobilius, kurių vairuotojai keitėsi ratus. „Vien šiandien teko važiuoti šiuo keliu bent 4 kartus pirmyn – atgal ir pastebėti bent 4-5 automobilius keičiamais ratais. Ypač tokiomis oro sąlygomis turėtų būti ekskavatorius ar kažkas, kas galėtų retkarčiais išlyginti keliuką, nes tiesiog absurdas. Bulvių laukais geriau išeitų pavažiuoti…“ – piktinosi jis.

Panašių nusiskundimų girdėti ir dėl apvažiavimo, įrengto prie Žiemgalių g. – Baltų pr., kur šiuo metu vyksta žiedinės sankryžos įrengimo darbai. Vairuotojai teigia, kad po itin lietingo savaitgalio apvažiavime itin gausu gilių ir kupinų vandens balų, todėl ragina važiuoti atsargiai.

Daugiau skaitykite čia.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (124)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.