Kauną trečiadienį talžė krušaKruša prasidėjo ir Vilniaus raj.

 (60)
Trečiadienį Kauną užklupo kruša. Apie tai DELFI pranešė skaitytoja Aušra.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pavakarę vasariškus orus pakeitė daug nemalonesni - prasidėjo liūtis, vėliau ją pakeitė kruša. Apie 16.30 val. griaustinio fone prasidėjo smarki liūtis.

Iš dangaus krito vyšnių dydžio ledo gabaliukai. Gatvėse susidarė didžiulės balos. Kai kur stojo eismas. Apie 17 val. kruša nurimo.

DELFI skaitytoja Aušra pasakojo, kad ją kruša užklupo Žaliakalnyje. Moteris sakė, jog iš dangaus apie 16.30 val. pradėjo kristi ledukai, kurių dydis priminė vyšnias. Jos teigimu, prieš krušą laikinojoje sostinėje tvyrojo karštis.

Kitas skaitytojas pasidalino nuotraukomis iš Fredos rajono Kaune, kur žmonės taip pat matė iš dangaus krentančius ledukus.

Ugniagesiai Kaune sakė gavę kelis skambučius, kad gyventojams buvo dingusi elektra.

„Trečiadienio pavakare Kaune po praūžusio škvalo LESTO tinkle užfiksuota gedimų, dėl kurių sutriko elektros energijos tiekimas kai kuriems  vartotojams. Daliai vartotojų elektros energijos tiekimas buvo atnaujintas netrukus. Kai kurie gedimai šiuo metu dar šalinami. 18 val. duomenimis, apie 500 vartotojų Kaune šiuo metu yra likę be elektros energijos, jiems elektros energijos tiekimas bus atnaujintas kaip galima greičiau“, - nurodė „Lesto“ atstovas ryšiams su visuomene Martynas Burba.

DELFI skaitytojas pranešė, kad kruša prasidėjo ir Vilniaus rajone, ties Putiniškių gyvenviete.

Jei turite informacijos ar nuotraukų, siųskite jas el.paštu pilieciai@delfi.lt.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (99)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (78)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.