Į baisią situaciją su dukra patekusi kaunietė dėkoja pareigūnams

 (16)
Kauno policija gavo nuoširdžią moters padėką laikinojoje sostinėje dirbantiems pareigūnams. Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pasidalijo juo savo svetainėje.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

„Noriu padėkoti 3 kuopos 2 būrio vyriausiems patruliams Artūrui Rutkauskui ir Mindaugui Lukošaičiui už pagalbą gegužės 2 d. naktį.

Mano 2 metukų dukra vėlų vakarą pradėjo dusti ir su greitosios automobiliu mus nuvežė į klinikas. Po gydytojų apžiūros mus paleido į namus, buvo jau po pusiaunakčio. Apsižiūrėjau, kad su savimi neturiu pasiėmusi pinigų, viešasis transportas nebevažiuoja.

Klinikų teritorijoje su dukra ant rankų tamsoje bandžiau susiorientuoti, kurioje pusėje išėjimas... Pro šalį važiuojančių policijos pareigūnų paklausiau artimiausio kelio į Sukilėlių prospekto pusę. Dar pasidomėjau, ar su reikalais nevažiuoja į Šilainių pusę. Pareigūnai išsiaiškino situaciją ir mus parvežė iki namų.

Esu jiems labai nuoširdžiai dėkinga už tokią pagalbą. Ir Jums už tokių nuostabių pareigūnų ugdymą ir palaikymą. AČIŪ“, – rašoma moters padėkoje.

Norite padėkoti jums padėjusiems pareigūnams, gydytojams, o gal laiku pagalbos ranką ištiesusiam nepažįstamajam? Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (19)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (111)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (13)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.