Gyvenamajame Vilniaus rajone nustebino didžiulis voras

 (58)
„Keista, kad tokius vorus it iš siaubo filmų galima pamatyti mieste“, stebėjosi Vilniuje gyvenanti Rūta, kartu su vyru savo gyvenamajame rajone pastebėjusi išskirtinį vorą. Pora didžiulį bestuburį nufotografavo ir susidomėjo, kas tai per gyvis.
© DELFI skaitytojo nuotr.

„Vėlyvą vakarą išėjome su vyru pasivaikščioti po Šiaurės miestelį, kai kelią pastojo šis voras. Aš greičiausiai būčiau ėjusi ir tiesiog praėjusi, tačiau voras sudomino mano vyrą, kuris šiaip pastarųjų bijo. Tačiau šį kartą jis ėmė susidomėjęs fotografuoti, mat aiškino retai kada tokio dydžio pamatantis“, pasakojo Vilniuje didelį vorą pastebėjusi Rūta.

Mergina nusistebėjo, kad „tokius vorus it iš siaubo filmų galima pamatyti mieste, o ne kur gamtoje ar miškingoje vietoje“.

Kad išsiaiškintų, kas tai per gyvis, DELFI kreipėsi į voragyvių specialistą, elektroninės egzotinių nariuotakojų parduotuvės „Staktos voras“ įkūrėją Edgarą Čepulkovskį. Pasak jo, poros nuotraukoje užfiksuotas plyšinis kampavoris.

Kaip nurodoma apie vorus informuojančioje specialisto svetainėje staktosvoras.lt, šis voras Lietuvoje – retas svečias, tačiau kartais randamas. Naminius vorus galima aptikti rūsiuose, voniose, sandėliukuose – ten, kur tamsu bei drėgna. Amerikoje šis voras vadinamas voru valkata.

Pasak svetainės, šio aštuonakio voro neverta bijoti – jis nenuodingas ir jo įkandimas jokio poveikio neturi. Radus tokį vorą namuose, reiktų paleisti jį į laisvę, sugavimui panaudojus servetėlę ar stiklainį.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (40)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (96)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (88)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.