Automobiliui sutepti siūlomas „nenuoširdus aliejus“

 (10)
Sakoma, jog automobiliui, kaip ir kitam branginamam daiktui, reikia meilės – juo reikia rūpintis ir prižiūrėti, kad šis tarnautų tinkamai. Tiesa, tokiu atveju rūpestingas vairuotojas tikriausiai abejingai praeitų pro lentyną, kurioje pardavinėjamas automobiliui skirtas „Nenuoširdus aliejus“.
© Skaitytojo nuotr.

Tokį nematytą produktą viename prekybos centre užfiksavo DELFI skaitytoja Monika.

Mergina sakė, jog „Nenuoširdžiu aliejumi“ pavadintas produktas jai sukėlė juoką. Ne vieną kalbą puikiai mokanti Monika svarstė, kokiu būdu galėjusi įsivelti tokia vertimo klaida. Angliškai „Nenuoširdus aliejus“ ant pakuotės vadinamas „full-synthetic motor oil“ - pažodžiui tai reikštų sintetinę alyvą automobilio varikliui.

Klaida galėjusi įsivelti dėl to, kad angliškas žodis „synthetic“ reiškia dirbtinumą ar nenuoširdumą. Tiesa, tai ne pirmoji šio žodžio reikšmė.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Šiukšlės Karoliniškėse bado akis: patys gyventojai turi susizgribti (72)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, norėdamas paviešinti nepakenčiamą šiukšlių situaciją Vilniaus Karoliniškių mikrorajone, Gerbutavičiaus g. 10. Anot jo, vaizdas ne tik atgrasus, bet ir darantis blogą įtaką mokiniams. „VSA Vilnius“ komunikacijos specialistas Mindaugas Grinius aiškina, kad atliekų tvarkytojai už šiukšlių tvarkymą atsakingi tik išvežimo metu.

Įsiutino „Lietuvos geležinkelių” sprendimas kelti kainas: noriu skelbti boikotą (171)

Turbūt daugelis girdėjote naujieną, kad nuo liepos 1 d. traukinių bilietai yra branginami, neva per didelis žmonių srautas jais važiuoja. Bet mes, kaip ir dažnai būdinga mūsų tautai, paburnosim, jog kyla kainos ir viskas tuo pasibaigs.

Nufilmavo: vairuotojo laikas svarbesnis nei KET (8)

Kartais pasižiūrėjus į keliuose susidariusias situacijas, galima pagalvoti, jog kai kurie vairuotojai ne tik jaučiasi viršesni kitų vairuotojų atžvilgiu, bet ir visiškai nepaiso kelių eismo taisyklių. Akiplėšiško vairavimo pavyzdį užfiksavo ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (53)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.