Autobuso tvarkaraštis stotelėje – kaip mokinio juodraštis

 (15)
Praėjusią savaitę man teko iš Radviliškio vykti į Užventį (Kelmės r.), nes reikėjo aplankyti kapines. Ryte išlipusi iš autobuso, nuėjau pasižiūrėti, kada anksčiausias autobusas mane pargabens iki Šiaulių, nes ten irgi turiu reikalų.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Kai išvydau kaip atrodo tvarkaraščio lentelė, netekau amo.

Visa lentelė buvo pribraukyta, prirašinėta, velniai žino, koks, kur ir kada išvyksta vienas ar kitas autobusas. Juolab, kad aš lyg ir ne vietinė, nes manau, kad vietiniai žino bent jau kada ir kokiu laiku būna autobusai.

Grįžusi jau vykti į Šiaulius ir nufotografavau šitą lentelę, kuria prašau „grožėtis“. Keista, kad trečias pagal dydį Kelmės rajono miestelis ne tik nesusitvarko su nugriūti bebaigiančiais mediniais pastatais centre, bet ir tvarkaraščio tvarkingo neparūpina.

Taip pat keista, kas čia per gyvenvietė - P. Cvirka - arba kodėl tiek daug autobusų iš Užvenčio nevažiuoja į Šiaulius (apie kelionę į rajono centrą net nekalbu).

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (19)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (111)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (13)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.