Ant nelaimės slenksčio: į LFF stadiono tribūnoje atsivėrusią skylę įsmuko keli žiūrovai, tarp jų ir vaikas

 (68)
Antradienio vakarą LFF stadione vykęs Lietuvos ir Maltos futbolo rinktinių susitikimas baigėsi mūsiškių pergale 2:0, tačiau sėkmingą Edgaro Jankausko auklėtinių pasirodymą kai kuriems žiūrovams gerokai apkartino netikėtos aplinkybės. Atsidurta per plauką nuo nelaimės – mačo įkarštyje įlūžo stadiono tribūnos grindys ir į atsivėrusią skylę įsmuko keli žiūrovai – tarp jų ir vaikas – žemyn nenugarmėję tik todėl, kad laiku suskubo atsiremti rankomis į skylės kraštus.
Stadione atsivėrė skylė

Nuotraukomis iš įvykio vietos pasidalijo DELFI skaitytojas, trumpai papasakojęs ir incidento aplinkybes. Anot jo, mačo metu vienos iš stadiono tribūnų grindyse tiesiog atsivėrė skylė.

„Įkrito trys žmonės – vaikas ir du vyrai. Stadiono darbuotojai tiesiog uždėjo kitą lentą“, – rašė skaitytojas, atsiuntęs ir atsivėrusios grindyse skylės nuotraukas. Incdiento vieta po įvykio buvo aprišta apsaugine juosta.

Stadione atsivėrė skylė
Stadione atsivėrė skylė

DELFI susisiekė su LFF komunikacijos skyriaus vadove Vaiva Zizaite, kuri patvirtino, kad rungtynių metu iš tiesų buvo susiklosčiusi skaitytojo aprašyta situacija.

„Taip, situacija buvo pirmojo kėlinio pabaigoje – Pietų centrinėje tribūnoje įsmuko 12 metų vaikas ir saugę žmonės. Kiek žinome, jie žemyn nenukrito – spėjo sureaguoti ir atsiremti rankomis. Mes sureagavome žaibiškai – medicinos pagalba atvyko akimirksniu, apsauga aptvėrė tas vietas, uždėjo lentą tam, kad nebūtų prarajos, bet ten stovėti ir sėdėti jau tikrai neleido tikrai niekam.

Džiaugiamės, kad tie žmonės galėjo tęsti rungtynių žiūrėjimą. Jie nenukentėjo fiziškai, buvo apžiūrėti medikų“, – sakė V. Zizaitė nurodžiusi, kad LFF prisiima visą atsakomybę ir sieks atlyginti nuostolius žiūrovams, vos neįkritusiems į grindyse atsivėrusią ertmę.

„Tai yra labai rimtas saugumo signalas – noriu pabrėžti, kad federacija tikrai peržiūrėjo visą stadioną saugumo aspektu, stadionas yra sertifikuotas saugos sertifikatu: buvo atvykę specialistai, investuota nemažai finansų, kad jie stadioną apžiūrėtų, bet turime, ką turime – nedengtą stadioną, tokias konstrukcijas ir visa kita.

Tai iš tikrųjų yra labai rimtas signalas ir federacija prisiima visą atsakomybę. Mes labai apgailestaujame ir rytoj visi šie žmonės yra pakviesti į federaciją pas mūsų vadovus, nes tikrai stengsimės kažkaip kompensuoti tokią moralinę žalą, žinom, kad yra suplyšusi ar vaiko, ar suaugusiojo striukė, stengsimės tikrai tą kompensuoti“, – nurodė V. Zizaitė.

Pasak pašnekovės, atsivėrusi ertmė tikrai bus užtaisyta, bet tai nėra didesnės problemos sprendimas.

„Iš principo turime bėdą. Skylė tikrai bus užtaisyta, bet tai nėra problemos sprendimas, niekas neapdraustas, jei gaunam saugumo sertifikatą, stadionas yra patikrinamas, o įvyksta tokia situacija. Vadinasi iš principo ta tribūna tokiam žmonių kiekiui galbūt nėra tinkama, stadionas nėra dengtas, nėra betoninės konstrukcijos, čia yra begalė faktorių“, – sakė V. Zizaitė, nurodžiusi, kad visi jie po šio incidento bus svarstomi.

Kapitalinė LFF stadiono rekonstrukcija buvo atlikta 2011 metais, pinigus renovacijai skyrė UEFA. Rekonstrukcijos metu stadione įrengta dirbtinės dangos aikštė, renovuotos tribūnos, patalpos rungtynių dalyviams, žiniasklaidos, VIP sektoriai, įsikūrė LFF administracinės patalpos.

Stadionas šiuo metu talpina daugiau nei 5 tūkstančius žiūrovų.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (156)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.