Aistringiems kaimynams – neišsimiegančių gyventojų skundas

 (137)
Vieno sostinės daugiabučio gyventojai nebeištvėrė – nusprendė sugėdinti ramybę jiems trikdančius triukšmingus kaimynus. Pasipiktinę žmonės pakabino skelbimą, kuriame viešai išreiškė nusiskundimą aistringais namo gyventojais.
© DELFI / Tomas Vinickas

Stende pakabintame skelbime daugiabučio gyventojai juos erzinančius kaimynus šmaikščiai paprašė būti tylesnius.

„Kreipiamės į ritmingo triukšmo, atsirandančio kiekvieną vakarą apie 22.00 val., sukėlėjus: jei jūs esate aistringų meilužių pora – VALIO! Mes už Jus džiaugiamės, bet labai prašom, užsikiškit storą knygą už lovos ir nebedaužykit sienos!!! Na, o jei šį garsą kažkas keliat vienumoje, užuojauta. Bet atjauskit ir kaimynus. MES NORIM MIEGO! Dėkui už supratimą!“, - rašoma skelbime.

Nuotrauką atsiuntusi skaitytoja juokavo, kad tokį pamokymą jaunesniems kaimynams surašė vyresnieji namo gyventojai. „Mūsų name gyvena apie 80 proc. pensijinio amžiaus žmonių. Tegul jaunimas pasimoko ir nedaro tokių žiaurių nusikaltimų“, - juokavo skaitytoja.

Aistringiems kaimynams – neišsimiegančių gyventojų skundas
© Skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.