Aistringiems kaimynams – neišsimiegančių gyventojų skundas

 (137)
Vieno sostinės daugiabučio gyventojai nebeištvėrė – nusprendė sugėdinti ramybę jiems trikdančius triukšmingus kaimynus. Pasipiktinę žmonės pakabino skelbimą, kuriame viešai išreiškė nusiskundimą aistringais namo gyventojais.
© DELFI / Tomas Vinickas

Stende pakabintame skelbime daugiabučio gyventojai juos erzinančius kaimynus šmaikščiai paprašė būti tylesnius.

„Kreipiamės į ritmingo triukšmo, atsirandančio kiekvieną vakarą apie 22.00 val., sukėlėjus: jei jūs esate aistringų meilužių pora – VALIO! Mes už Jus džiaugiamės, bet labai prašom, užsikiškit storą knygą už lovos ir nebedaužykit sienos!!! Na, o jei šį garsą kažkas keliat vienumoje, užuojauta. Bet atjauskit ir kaimynus. MES NORIM MIEGO! Dėkui už supratimą!“, - rašoma skelbime.

Nuotrauką atsiuntusi skaitytoja juokavo, kad tokį pamokymą jaunesniems kaimynams surašė vyresnieji namo gyventojai. „Mūsų name gyvena apie 80 proc. pensijinio amžiaus žmonių. Tegul jaunimas pasimoko ir nedaro tokių žiaurių nusikaltimų“, - juokavo skaitytoja.

Aistringiems kaimynams – neišsimiegančių gyventojų skundas
© Skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

DELFI skaitytojai užfiksavo: į Kauną sugrįžo sniegas (11)

Nors po savaitės jau sulauksime pirmosios pavasario dienos, žiema lengvai pasitraukti nenori – kaip pranešė DELFI skaitytojai Kaune, trečiadienio popietę laikinojoje sostinėje pasnigo.

Švęsdami 160-asias Įkūrėjo metines, skautai pasitiko saulę (5)

Jei šiandien gatvėje, darbovietėje ar mokykloje išvysite žmones, pasipuošusius skautiškais kaklaraiščiais, nenustebkite – taip vasario 22 d., skautų Įkūrėjo dieną mini viso pasaulio skautai. Tradiciškai šią dieną skautai visame pasaulyje pradeda kartu pasitikdami pirmuosius saulės spindulius. Ne išimtis – ir Lietuva, rašoma pranešime spaudai.

Vilniaus Karveliškių kapinėse – šiurpus vaizdas: apsemta dalis kapų papildyta „Grindos“ ir Vilniaus savivaldybės komentarais (103)

Antradienį priešpiet DELFI sulaukė skaitytojo nuotraukų, kuriose matyti šiurpokas vaizdas – Vilniuje esančiose Karveliškių kapinėse dalis antkapių iš dalies panirę po vandeniu. Kaip DELFI nurodė kapinių atstovai, apie šią bėdą žinoma – taip nutiko dėl lietaus ir tirpstančio sniego.

J. Melniko romano „Dangaus valdovai“ recenzija: knyga moterims apie vyriškos sielos gelmes (1)

Ne itin garsus filosofas su šeima apsigyvena kalnuose, name ant bedugnės krašto. Jis bėga nuo kasdienybes ir gyvenimo menkystės (dėl to aukoja svaiginančią karjerą sostinėje). Bet čia, nedideliame miestelyje ir net savo šeimoje, jis susiduria su ta pačia jausmų menkyste, tomis pačiomis apkalbomis, tuo pačiu žmogišku pavydu ir pykčiu. „Gyvenimas virš kasdienybės“ nenusiseka. Ir tada jo gyvenime savaime atsiranda keistos, paukštes primenančios moterys, ir, svarbiausia, ji, erelė. Erelė atskrenda iš kalnų ir ilgai ant šakos, per atstumą, tupi ištisas valandas.

Kumščiais bėdas sprendusio Šiaulių „kelių gaidelio“ laukia baudžiamoji atsakomybė (59)

Vasario 20 d. Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pilietiško vairuotojo užfiksuotus ir policijai perduotus vaizdus. Jie publikuojami ir naujienų portale DELFI. Vaizdo medžiagoje užfiksuotas neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesys Šiauliuose, rašoma policijos pranešime spaudai.