Aistringiems kaimynams – neišsimiegančių gyventojų skundas

 (137)
Vieno sostinės daugiabučio gyventojai nebeištvėrė – nusprendė sugėdinti ramybę jiems trikdančius triukšmingus kaimynus. Pasipiktinę žmonės pakabino skelbimą, kuriame viešai išreiškė nusiskundimą aistringais namo gyventojais.
© DELFI / Tomas Vinickas

Stende pakabintame skelbime daugiabučio gyventojai juos erzinančius kaimynus šmaikščiai paprašė būti tylesnius.

„Kreipiamės į ritmingo triukšmo, atsirandančio kiekvieną vakarą apie 22.00 val., sukėlėjus: jei jūs esate aistringų meilužių pora – VALIO! Mes už Jus džiaugiamės, bet labai prašom, užsikiškit storą knygą už lovos ir nebedaužykit sienos!!! Na, o jei šį garsą kažkas keliat vienumoje, užuojauta. Bet atjauskit ir kaimynus. MES NORIM MIEGO! Dėkui už supratimą!“, - rašoma skelbime.

Nuotrauką atsiuntusi skaitytoja juokavo, kad tokį pamokymą jaunesniems kaimynams surašė vyresnieji namo gyventojai. „Mūsų name gyvena apie 80 proc. pensijinio amžiaus žmonių. Tegul jaunimas pasimoko ir nedaro tokių žiaurių nusikaltimų“, - juokavo skaitytoja.

Aistringiems kaimynams – neišsimiegančių gyventojų skundas
© Skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vilniuje vėjo nuverstas medis sutraiškė užsieniečių išsinuomotą automobilį (68)

Vilniuje kelionė nuomotu automobiliu Izraelio piliečiams buvo itin nemaloni - didžiulis vėjas ant jų užvertė medį.

Vilniaus oro uoste – sumaištis: niekur tokios darbo kokybės neteko matyti (436)

Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytoja Vilma Balčiūnienė, šiuo metu esanti Vilniaus oro uoste. Jos teigimu, pastarajame šeštadienio rytą susidarė beviltiška padėtis.

Kaunietis apstulbo pamatęs, ką darbuotojai pridarė kaimyno koridoriuje (29)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, gyvenantys Noreikiškėse, pasidalino nuotrauka, kurioje matosi, kaip kabelinės televizijos ir interneto paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai atliko instaliacijos darbus jų namuose.

Priglaudžia gyvūnus, apie kuriuos kiti pamiršta: namais dalijasi su ožiuku ir vištomis (71)

„Trijuose paršeliuose“ gyvena gyvūnai, kurių baigtis – paskerdimas... Tai gyvūnai, išgelbėti iš didžiulių fermų arba smulkių ūkių, iš blogų gyvenimo sąlygų, buvę ligoti gyvūnai. Čia jie turi galimybę gyventi tokį gyvenimą, kokio vertas kiekvienas gyvūnas – laisvai judėti, mėgautis draugų kompanija, gauti skanaus ir kokybiško maisto, jausti tik rūpestį ir meilę, sulaukti gydymo susirgus. Deja, ūkiuose gyvūnai to patirti dažniausiai negali.

To, ką patyrė Vilniaus restorane, nematė net filme: suplėšė pinigus ir metė į veidą atnaujinta 20:09 (390)

Į DELFI kreipėsi skaitytoja Rūta, papasakojusi apie netikėtą vakaro baigtį Vilniaus restorano. „To nesu mačiusi net filmuose“, – prisipažino ji ir laiške papasakojo, kaip maitinimo įstaigos savininkas suplėšė jos vyro paduotus 50 eurų. Restorano „La cocine de Jose“ savininkas prisipažįsta – iš tiesų taip pasielgė, nes neištvėrė nemalonių komentarų, kurių, jo manymu, sulaukė, nes yra užsienietis.