Aistringiems kaimynams – neišsimiegančių gyventojų skundas

 (137)
Vieno sostinės daugiabučio gyventojai nebeištvėrė – nusprendė sugėdinti ramybę jiems trikdančius triukšmingus kaimynus. Pasipiktinę žmonės pakabino skelbimą, kuriame viešai išreiškė nusiskundimą aistringais namo gyventojais.
© DELFI / Tomas Vinickas

Stende pakabintame skelbime daugiabučio gyventojai juos erzinančius kaimynus šmaikščiai paprašė būti tylesnius.

„Kreipiamės į ritmingo triukšmo, atsirandančio kiekvieną vakarą apie 22.00 val., sukėlėjus: jei jūs esate aistringų meilužių pora – VALIO! Mes už Jus džiaugiamės, bet labai prašom, užsikiškit storą knygą už lovos ir nebedaužykit sienos!!! Na, o jei šį garsą kažkas keliat vienumoje, užuojauta. Bet atjauskit ir kaimynus. MES NORIM MIEGO! Dėkui už supratimą!“, - rašoma skelbime.

Nuotrauką atsiuntusi skaitytoja juokavo, kad tokį pamokymą jaunesniems kaimynams surašė vyresnieji namo gyventojai. „Mūsų name gyvena apie 80 proc. pensijinio amžiaus žmonių. Tegul jaunimas pasimoko ir nedaro tokių žiaurių nusikaltimų“, - juokavo skaitytoja.

Aistringiems kaimynams – neišsimiegančių gyventojų skundas
© Skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (8)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (34)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (51)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.

Klaipėdoje keistas vairuotojo elgesys sutrikdė kitą eismo dalyvį (11)

TV Reidas savo feisbuko paskyroje pasidalino video registratoriumi užfiksuota situacija, kai vairuotojas Klaipėdoje važiuoja prieš eismą.