Viršsvoris Bigą gali pražudyti. Padėkite, reikalinga parama.

 (28)
Bigas – vienas gražiausių ir švelniausių mums žinomų katinėlių. Tada, kai su juos susipažinome, apvalus jo pilvukas, putlios letenėlės, pūsti skruostukai kėlė šypseną. Besiridenantis švelnus milžinas, visiems geras ir draugiškas. Šiandien storuliuko Bigo viršsvoris nebekelia šypsenos, priešingai, esame rimtai sunerimę.
Bigas

Bigas išgelbėtas Pilaitėje. Globėja jį priglaudė matydama, kad vietiniai laukiniai katinėliai jo nekenčia, skriaudžia, o šis nemoka apsiginti, nusileidžia – nespėja vienos kautynių žaizdos sugyti, vėl atsiranda naujos.

Praėjus keliems mėnesiams laikinoje globoje, Bigui prasidėjo sveikatos problemos. Katinėlis pasidarė vangus, liūdnas, lėtas, nejudrus, tik valgė ir miegojo. Globėja sumažino maisto kiekį, pradėjo duoti liesesnį pašarą. Deja, tai nepadėjo.

Netrukus Bigui pasidarė visai sunku pakilti, eidamas jis pradėjo vilkti vieną, vėliau ir kitą leteną. Didžiulis svoris tapo nebepakeliamas, Bigui pradėjo skaudėti sąnarius, gyvūnas vengia vaikščioti. Teko kreiptis į gydytojus, tirti, kodėl ir kas neleidžia gyvūnui normaliai judėti. Buvo akivaizdu, kad katinėlis jaučia varginančius skausmus.

Po nuodugnių tyrimų Bigui nustatyta atrtrozė - sąnarių liga (labai sunku vaikščioti). Tad Bigui labai reikalingas nuolatinis gydymas - specialūs vaistai ir specialus maistas, nes liga lėtinė - nepagydoma.

Ligos priežastis – nutukimas. Liūdna, Bigas linkęs pilnėti, net ir minimaliai suvartodamas maisto nenumeta svorio. Globėja labai stengiasi ir viską daro pagal gydytojo nurodymus. Blogiausia, kad spec. Maistas, vienintelis, kurį galima valgyti Bigučiui, tragiškai brangus. O ir nepigūs papildai brangiai kainuoja.

Jei Bigas nenumes svorio, ūmės sąnarių bėdos, prasidės problemos su kepenų, inkstų funkcijomis. Globėja labai myli Bigą, tačiau neturi tokių finansinių galimybių, kurios leistų tinkamai pasirūpinti ligoniuku.

Kviečiame prisidėti prie burbuliuko Bigo gydymo. Taip pat ieškome žmonių, kurie norėtų jam suteikti namus ir turėtų galimybes juo pasirūpinti. Bigas vertas ilgo, gražaus, nerūpestingo gyvenimo. Na, kas gi kaltas, kad medžiagų apykaita sutrikusi ir katinukas negali atsikratyti papildomų kilogramų...

2 kg maistelio, kurio užtenka mėnesiui, kaina – 70,00 Lt.

Nuolat reikalingi papildai, vaistai, kurių užtenka mėnesiui:

Zeel - 22.89 Lt
Trameel - 22.35 Lt. Ačiū už bet kokią jūsų pagalbą!

Susisiekti: info@rainiukas.lt, 861558898, 868973782 ( VšĮ „Rainiukas“)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.