Vipei ir mažiems kačiukams reikia pagalbos

 (1)
Nelauktai iškilo grėsmė, gandai aplink – ateina kiciai. Naktim nemiegam ir griebia nervas, grasina kiciai garsiai kniaukt. Gyvenk, kaip galima švariau, raini kniaukikai jau atbunda. Paklausyk, paklausyk, ar girdi? Kiciai atrieda, atidunda.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Tai nebus pasakojimas apie „very important person“ (angl. labai svarbius asmenis) – VIP, tai kalbėjimas apie vargo išsekintą padariukę – Vipę ir jos keturis mažulyčius vipiukus, negerųjų personų iškraustytus nugaišti ant plyno lauko į stingdantį šaltį. Gyvūnų globėjams prasideda pats sunkiausias metas – matyti, kaip gaišta po sostinės balkonais beglobių katyčių niekam nereikalingos, nemylimos šeimynėlės. Ar galėjome nematyti? Ar galėjome nusisukti?

Katytė Vipė ir jos mažytė šeimyna sugauta, nuvežta į veterinarinę kliniką, kur buvo nuparazitinti, patikrinti dėl mikrosporijos (nėra). Porai mažučių vipuliukų beprasidedantis kačių gripas, reikės akeles tepti gydomaisiais tepalais. Šeimynėlė patalpinta saugioje, šiltoje globoje. Teks pasveikti ir užaugti.

Mamą katę Vipę, išauginusią/išmaitinusią savąją šeimynėlę, sterilizuosime, vakcinuosime keturvalente vakcina, pakirpsime kairę ausytę (psp (pagauk sterilizuok paleisk) žymuo) ir grąžinsime į jos gyvenamą teritoriją.

Jei suskaudo širdį ir Jums, padėkite mums išauginti pirmąjį šių metų derlių, padėkite mums išmaitinti šeimyną, sterilizuoti beglobę katytę. Ačiū.

Per VšĮ „Makatukai“ organizaciją galėsite padėti Vipės šeimai ir daugiau apie ją sužinoti, kontaktinę informaciją galite rasti mūsų feisbuko paskyroje, paskambinę tel. 8 638 26 042, 8 649 45 231 arba parašę info@makatukai.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.

Neįtikėtiną istoriją išgyvenusi maža katytė Java ieško namų! (1)

Žiūrėdami į ją, turbūt sunkiai patikėsite, kad neseniai jai teko patirti filmų verto siužeto sukrėtimą ir tik per plauką katytė likti gyvai.