Vilniaus „Lesės“ prieglaudos Fėja ieško namų

 (8)
Ne veltui sakoma, kad katės teigiamai veikia savijautą ir mažina stresą. Ne veltui sakoma, kad trispalvės katės neša laimę. Fėja – gyvas šių teiginių įsikūnijimas, ir dar vieno teiginio – kad vidus atitinka išorę.

Jai ne veltui duotas toks vardas, nes tai yra tikra prieglaudos saulelė, kupina meilės ir šilumos. Jos net nereikia glostyti – murkimo varikliukas įsijungia tik į ją pažvelgus. Ji tiek kupina meilės, kad pasiruošusi ją dalyti visiems – daug ir nemokamai. Atėjusius pasitinka, išeinančius palydi, pasilikusiems įsitaiso prie šono, o murkia taip, kad girdėti už dviejų žingsnių. Jos charakteris toks delikatus, kad kniaukia nedaug ir negarsiai.

Trispalvis kailiukas švelnus ir minkštas, samanų atspalvio akys spinduliuoja ramybę ir šilumą. Vienoje katėje puikiai dera daugybė teigiamų savybių: ir meilumas, ir tvarkingumas WC reikaliukuose, ir ramus būdas, ir laimę nešanti spalva...

Vienas vienintelis niuansas trukdo Fėjai. Dėl ramaus ir minkšto būdo ji užima ne pačią aukščiausią vietą kambario kačių hierarchijoj ir dėl to būna kaimynių skriaudžiama. Tačiau net tada nesipeša, o stresą išlieja nerviniu prausimusi, kol nenusilaižo kailiuko ir odos iki žaizdelių.

Dėl to mes, kad ir kaip mylėtume mūsų saulelę, ieškome gerų mylinčių rankų, kur ji būtų vienintelė ir numylėta, kur jai būtų ramu ir gera – lygiai tiek, kiek ramu ir gera bus su ja šeimininkui. Lygiai tiek, kiek ramu ir gera mums būna su ja, kai ateiname pabendrauti, ištaikę minutę nuo savo darbų. Tai viena iš tų kačių, kur senų seniausiai nusipelnė turėti savo šeimą, tik dėl nelaimingo atsitiktinumo dar su ja nesusitiko.

Pažiūrėkite į šitas akis. Gal jos žiūri į jūsų širdį?

Fėją rasite gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ Vilniaus prieglaudoje. Susisiekti - tel.nr. 8-605-33452.

Negali priglausti Fėjos? Padėk jai ir kitiems beglobiams – pervesk savo 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.