Vaikų darželio rūsyje augę kačiukai ieško namų!

 (1)
Susipažinkite su devyniais „darželinukais“, gimusiais vaiduokliškame vaikų darželio rūsyje, pilname voratinklių, senų čiužinių, kamuolių, medinių arkliukų ir kitų darželio senienų.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Darželio administracija jau anksčiau matydavo šalia besisukiojančias kelias lauko kates, bet net nenutuokė, kad paliktas vienintelis plyšys į darželio pogrindį veda į augantį antrą darželį, tik ne vaikučių, o kačiukų…

Dvi mamos ir devyni bendrai auklėjami kačiukai greit sugalvojo sistemą, kaip nepakliūti žmonių nemalonėn, ir į kiemą eidavo dūkti bei mėgautis saulyte tada, kai kiemas ištuštėdavo ir darželio vaikai eidavo pietų miego. Tačiau netrukus nelegali gyvenvietė buvo aptikta, o jos gyventojai demaskuoti. Kačiukų „sušluoti“ jau buvo iškviesta sanitarinė tarnyba, tačiau tada įsikišo „Naminukai“ ir „darželinukai-nelegalai“ atkeliavo pas mus.

Maždaug 3 mėn. kačiukų kompanija labai mišri ir spalvinga: oranžinės ir baltos spalvos, trispalvės katytės, taip pat trijulė, primenanti „lūšiukus“ Meino meškėnus, ilgaplaukiai, trumpaplaukiai – kiekvienas rastų tą, kuris prie širdies.

Vis dėlto, nors ir mylėti savo mamų, kačiukai visai nepažįsta žmonių gerumo, visą vaikystę mokyti tik slėptis ir bijoti, dabar mažais žingsniukais socializuojasi ir bando pamiršti rūsyje išmoktas taisykles. Kiekvienas mažylis išskirtinis, ir kiekvienas vis dar pasimetęs, nes vienintelis dalykas, ko jiems mamytės nepasakojo, tai to, kad kiekvienas kačiukas nusipelnė turėti savo karalystę, savo namus ir žmones, kurie juos mylėtų.

Labai prašome pastebėti šiuos rūsio „darželinukus“ ir padėti pažinti tikrą katinišką gyvenimą. Jei galite vienam iš jų padovanoti namus, skambinkite „Naminukams“ tel. 8 648 30077 (Vilnius).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.