Tobulasis katinas: dar vienas likimas Eišiškių soduose

Gražūs visokie oranžiniai, pilki, juodi, bet tas juodai baltas – toks savas, lietuviškas, kuriam dažnai skirta neturėti namų. Negali būti?! Tas katinas galėjo turėti namus ir šeimininkus, nes kai pasirodė prieš porą metų prie sodo namelio, atrodė gražus ir prižiūrėtas.
IMG_7787

Tik nuo to karto vis pradėjo aplink tą namelį sukiotis, tarsi neturėtų kur beiti. Jis jau kažkaip (kaip? ) išvargo dvi žiemas, tai ir matyti – jo kailis neblizga, kažkoks nušiuręs, akys pradeda pūliuoti. Atrodo, kad ruoštųsi trečiai žiemai – valgo už du, pavalgęs tupiasi ant kilimėlio prie durų ir tupi. Negi trečią žiemą jam pavyks?

Gaudykle gaudėm kačiukus aplink vedančias kates (jų likimus ir kiekius koreguodavo sadistas kaimynas) sterilizacijai, tai ponas Tobulasis ramiai įlisdavo į gaudyklę, suvalgydavo maistą ir tada atbulomis ramiai mėgindavo atsidaryti gaudyklės dureles ir taip kelis kartus – jam tai nekėlė jokio streso.

Tai katinas ramiems žmonėms, kuriems reikia, kad šalia būtų Katinas ir savo buvimu palaikytų draugiją. Gal tiktų žmonėms, kurie irgi mėgsta pavalgyti? Mėgsta būti glostomas ir santūriai stebėti aplinką.

Tam, kuris priglobtų tobuląjį katiną, įsipareigojame pasirūpinti jo kastravimu, sveikatos būklės apžiūra ir gydymu, jei reiktų. Laikinai priglobusiam duotume maisto ir tęstume nuolatinių namų paiešką.

Su mumis galite susisiekti: tel. 8 686 14547, 8 652 85882 (Vilnius).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.