Tai, ko jis niekada neturėjo ir ko visa širdimi trokšta – namai!

 (4)
Mažų kačiukų penketukas kartu su kate mama buvo rasti vieno iš Naugarduko gatvės daugiabučio namo rūsių. Tuomet jiems dar buvo vos kelios savaitės. Šiai šeimynėlei pasisekė: iš rūsio, kuriame grėsė būti „užkaltiems“, jie pateko tiesiai į „Naminukų“ globą.
Kačiukas

Visi kačiukai jau išsiskirstė po namus: kas anksčiau, kas vėliau, liko tik vienintelis Taškis, kurio vaikystė nejučia ir prabėgo prieglaudos narvelyje. Taip jau būna, kad kažkuris turi likti paskutinis, ir šiuo atveju, nors Taškis nebuvo nei mažiau mielas, nei mažiau gražus už savo brolius, vis dar nesulaukė savo šeimininkų.

Dabar jam maždaug 5-6 mėn., jis jau paskiepytas, kastruotas, tvarkingas, bet kartu ir žaismingas paaugliukas. Taškiukas savo dienas „stumia“ kačių kambarėlyje drauge su savo likimo draugais, todėl nuo pat vaikystės pratęs dalintis teritorija ir gerai sutaria su kitais katinėliais.

Jis – mielas, draugiškas, kiek nedrąsus svetimų žmonių kompanijoje, bet akivaizdu, kad žmogus jam įdomus ir jis trokšta jį pažinti geriau, tapti draugu. Jei galite padovanoti Taškiui namus – tai, ko jis dar niekada neturėjo, skambinkite „Naminukams“ tel.nr. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.