Saulenė – saulės išbučiuota katytė

 (9)
Saulenė kaip dauguma naminukių kažkada turėjo namus. Bet taip turbūt galvojo tik pati Saulenė. Nereikalinga ji buvo tuose namuose, todėl, kai tik užaugo, labai greitai atsidūrė gatvėje. Išvyjo, nes katytei prasidėjo morčius. Juk išvyti paprasčiau nei sterilizuoti. Taip Saulenė atsidūrė gatvėje.

Kadangi ši katytė - visiška naminukė, ji bėgo prie visų žmonių ir galiausiai prisiglaudė prie vaikų darželio. Nors Saulenė be galo meili ir miela, norinti bendrauti, tačiau ir ten neįtiko vietinei „valdžiai“.

Vieną dieną buvo iškviesta sanitarinė tarnyba ir Saulenė atsidūrė narve. Po sterilizacijos Saulenę priėmėme į prieglaudą. Dabar ji saugi ir mylima savanorių, tačiau labai laukia žmogaus, kuris ją priglaustų savo namuose.

Ne veltui šią katytę pavadinome Saulene. Jos charakteris mielas ir švelnus, o kailiuką, kai mažylė gimė, saulė pakedeno ir vieną savo spinduliuką ant nosies pamiršo.

Taigi, šis mielas saulės nubučiuotas padariukas - kačiukė Saulenė apie 9 mėnesių amžiaus ieško namučių, nes ji labai nori bendrauti ir jums saulėtą nuotaiką dovanoti.

Jei norite priglausti Saulenę, skambinkite tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.