Rūstus Karpatas: mažojo lūšies žvilgsnis slepia šilkinę širdutę

 (11)
Suraukti antakiukai, rūstus žvilgsnis – taip atrodo katinėlio Karpato, labai panašaus į sumažinto lūšiuko išvaizdą, nuotrauka. Tačiau kartais rūsti išvaizda slepia jautrią sielą.
Picture 081

Katinėlis Karpatas būtent toks ir yra – nepaprastai geras, labai jaukus, meilus glaustūnas. Šis katinėlis visiškas gerietis ir žmonėms, ir kitiems gyvūnams – nekonfliktiškas, ramus, siekiantis su visais draugauti. Be puikaus charakterio, Karpatas dar ir įspūdingos išvaizdos. Turi panašumo į laukinį lūšį, nes iš abiejų žandų pusių išsikeroja ryškios tamsiai rudos juostos, kurios baigiasi galvos šonuose esančiuose plaukų kuokštuose.

Karpatas jau kastruotas, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Šiuo metu Karpatas savo žmogaus laukia ankštokame prieglaudos narvelyje, todėl jei jūs esate tas, kuris norėtų suteikti katinėliui namų šilumą ir globą, skambinkite tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.