Ramzio istorija: nesėkmės nesibaigia...

 (3)
Spėkit, kas aš? Neatspėsit. Aš Ramzis. Taip, aš tas pats „ryžiukas“, kuris rugsėjo mėnesį išsekęs, su sulaužytu žandikauliu, aplipęs musių lervomis su gangrenuojančia uodegyte labai verkiau ir prašiau pagalbos. Bet sodo gyventojai manimi pasibaisėjo ir iškvietė „Grindą“...
© DELFI skaitytojo nuotr.

O iš ten geri žmonės skubiai nuvežė į kliniką. Iškenčiau tris žandikaulio operacijas, netekau pusės uodegos. Pas savanorę buvau nupraustas, gydomas ir lepinamas skaniu maistu, atgavau savo žavesį. sustiprėjau ir tapau tikru gražuoliu. Noriu jums padėkoti už finansinę pagalbą, kurios dėka aš buvau pagydytas.

Bet man pradėjo skaudėti burnytę. Aš tapau irzlus, piktas. O atsitiko štai kas. Mano iltiniai dantys pradėjo žaloti dantenas, kurios ištino ir prakiuro. Iltys iki pusės įsirėžė į dantenas ir iš skausmo nebegaliu valgyti. Gydytojas nusprendė mane operuoti ir sutrumpino iltinius dantukus, juos sutvarkė ir užplombavo. Klinikai likome skolingi 88,71 eurų. Mano dantenos labai sužalotos, joms gydyti reikia specialios pastos – „Stomodine“. Ir vėl noriu paprašyti jūsų finansinės pagalbos, ar galėtumėte pagelbėti mano geradariams, kad jie padėtu man pasveikti? Labai noriu pasveikti. O taip pat vėl skaniai valgyti.

Man padėti galite pervesdami paramą į sąskaitą, paskirtyje būdinai nurodykite mano vardą: „Ramziui“. Sąskaitą rasite interneto svetainėje „Beglobis“. Padėti man gali ir išvykę gyventi svetur, aukodami per „PayPal“. Jei jums rūpi, kaip aš jaučiuosi, paklausti galite mano dabartinės globėjos, paskambinę jai tel. 8 610 62 106 arba parašę el. paštu info@beglobis.com. Didelis MIAU.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.