Rainytė tiki, kad gyvenimas yra gražus: ieškome namų

 (4)
Rainytei dveji metukai. Ji meili, draugiška elegantiška murkliukė, bet tuo pačiu ir pavydi bei kovojanti dėl teritorijos su kitais katinėliais. Ją ir jos sesytę kažkas išsviedė iš namų dar visai mažutėles. Šėrėja rūpinosi katukėmis, kiek pajėgė. Atėjus laikui, katukės atsivedė savų vaikelių.

Deja, iš dviejų šeimynų gyva liko tik Rainytė ir vienas jos sūnelis. Jos sesę ir vaikelius sudraskė šuo, kurį šeimininkė jau eilę metų siundo ant katinėlių.

Daug skausmo, daug baimės teko atkentėti Rainytei, kone kasdien tenka kovoti tiesiogine to žodžio prasme dėl savo gyvybės. Juk moteris kelis kartus per dieną veda savo šunelį draskyti katinukų.

O katytė vis dar tiki, kad būna gyvenime gėrio, nuoširdžiai džiaugiasi sulaukusi savo šėrėjos, kaip įmanydama rodo savo švelnumą ir prieraišumą. Po sterilizacijos ji gerą savaitę praleido namų aplinkoje. Kuo puikiausiai ten jautėsi, naudojosi kraiko dėžute ir mėgavosi saugumu ir ramybę. Bet pooperacinis periodas baigėsi ir Rainytei teko grįžti kieman. Ne vieta jai ten, nenori ji būti kiemo beda. Ji taip trokšta namų, žmogaus artumo, rankų šilumos.

Tik ar spės gerasis žmogus paimti ją į saugų glėbį, o gal greitesni bus piktojo šunelio dantys?
Padėkite Rainytei pažinti gėrį, priimkite ją į savus namus, nors laikinai globai, kol atsiras tikrieji namučiai.

Susisiekti: 864572009, dokumentas@super.lt (Jonava)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.