Padėkite surasti dingusią katytę

 (15)
Giruliuose (Klaipėda) dingo trispalvė katytė Sidra. Pernai liepą gimusi katytė gyveno pas mus jau metus - nuo rugsėjo. Dar skaudžiau, kad ji buvo priglausta pamestinukė, išlošusi „žalią kortelę“.

Mėgo vaikščioti kieme, per tvorą išlipdavo į mišką, bet visuomet grįždavo nakvoti namo (nes miegojo, žinoma, lovoje). Nors ir sterilizuota, bet pagaudydavo paukštelius ir pradingdavo pusdieniui.

Jos labai ilgisi ir šeimininkai, ir kiti augintiniai. Katytė nedidelė, smailaus mažo snukučio, tik nuotraukose gal atrodo apvalesnė.

Jei galite suteikti kokių nors žinių, o gal ją priglaudėte, labai prašome paskambinti tel. 868673242. Atsilyginsime.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (6)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Katinėlis (6-7 mėn.) – juodas it smala, žibančiomis, širdį užburiančiomis akimis, šiek tiek bailus, bet mielas ir švelnus, moka garsiai burgzti.

Katytė Kalvė: reikia pagalbos ir namų (2)

Kalvarijų g. Vilniuje garsėja ne tik turgumi ar žmonių būdo įvairove. Čia dar begalybė kačių, kurios vienareikšmiškai priskiriamos beglobių klasei. Mat dauguma (nesakau, kad visi) nuosavų namų savininkai turi „kačių“ ir jas išleidžia palakstyti. Ne, ne augintinių ar mylimų sterilizuotų, gydomų, prižiūrimų šeimos gyvūnų, o tiesiog, „kačių“ – kaip kokių belyčių nuolat kovojančių už išgyvenimą subjektų.

Žavingai kačiukų trijulei reikalingi šeimininkai

Sulaukėme pagalbos prašymo iš sodų apie tai, kad lauko katytė atsivedė tris kačiukus. Iš pradžių jais rūpinosi moteris, kuriai vėliau teko išvykti ir trijulės globą perėmė „Naminukų“ savanorė Jovita.